Võõrustajad asusid kohtumist juhtima 6. minutil, kui Marten Saarlas oli täpne penaltipunktilt. Kaks minutit hiljem viigistas Kevin Friesenbichler seisu, kuid rohkem väravaid selles kohtumises ei nähtud.

Friesenbichleril oli 33. minutil veel võimalus Austria juhtima viia, kuid noormees ei suutnud realiseerida 11 meetri karistuslööki.

Teises pühapäevases kohtumises jätkas Eestist 5:0 jagu saanud Saksamaa oma võidukäiku, purustades Bosnia ja Hertsegoviina 6:1. Alagrupi ainuliider on nüüd Saksamaa 6 punktiga, Austrial on kirjas 4, Eestil 1 ning Bosnia ja Hertsegoviinal 0 punkti.

Valikturniirile pannakse punkt kolmapäeval, 20. oktoobril. Eesti mängib kell 16.00 Kadriorus Bosnia ja Hertsegoviinaga ning Saksamaa samal ajal Kuusalus Austriaga.

AUSTRIA - EESTI  1:1 (1:1)

Väravad: 8. Kevin Friesenbichler - 6. pen. Marten Saarlas
Hoiatused: 38. Marcel Sabitzer, 43. Sandro Djuric, 56. Daniel Geissler - 15. Lauri Välja, 32. Ragnar Piir, 51. Nikita Koger, 80.+4. Marten Saarlas
33. Kevin Friesenbichler ei realiseerinud penaltit

Austria: 1-Andreas Leitner, 3-Lukas Jäger, 4-Philipp Mwene, 5-Sebastian Wimmer, 6-Sandro Djuric, 8-Christian Gartner, 9-Kevin Friesenbichler, 10-Marcel Sabitzer (41. 16-Nikola Dovedan), 11-Christoph Martschinko (72. 19-Louis Schaub), 18-Daniel Geissler (60. 17-Stefan Savic), 20-Christian Derflinger.
Varus: 2-Philipp Posch, 7-Dominik Wydra, 15-Thomas Prisching, 16-Nikola Dovedan, 17-Stefan Savic, 19-Louis Schaub, 21-Florian Pröglhof.

Eesti: 12-Riido Reiman, 3-Kenet Vuks, 5-Janar Õunap, 6-Mikk Jürisson, 8-Marten Saarlas, 9-Nikita Koger (59. 18-Robert Kirss), 11-Kevin Kauber (76. 7-Bogdan Vaštšuk), 14-Ragnar Piir, 15-Martin Allik, 16-Lauri Välja (67. 10-Roman Sobtšenko), 17-Albert Anissimov.
Varus: 1-Silver Saluste, 2-Edgars Butlers, 4-Jevgeni Udalov, 7-Bogdan Vaštšuk, 10-Roman Sobtšenko, 13-Hindrek Ojamaa, 18-Robert Kirss.

Peakohtunik: George Vadachkoria (Gruusia)
Abikohtunikud: Levan Todria (Gruusia), Christos Baltas (Kreeka)
Neljas kohtunik: Dimitrios Kalopoulos (Kreeka)