Eesti saalijalgpallikoondis kohtub kahel korral Andorraga


Saalijalgpalli finaalid 2015
Väravavaht Madis RajandoFoto: Andres Putting

Eesti saalijalgpallikoondis võõrustab maavõistlustes täna ja homme Andorrat.

Eesti – Andorra lähevad esmalt vastamisi täna kell 19.30 Kristiine Spordihallis (Forelli 12, Tallinn). Teine mäng toimub homme, 20. detsembri kell 20 Viimsi Kooli Spordikompleksis. Pilet ühele kohtumisele maksab kaks eurot (tasumine sularahas). Tasuta pääseb mängule LHV jalgpallikaardi või Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel, lisaks on sissepääs prii 2010. või hiljem sündinutele.

Eesti koondise nimekirjas on maavõistlusteks 17 mängijat, kellest 14 kuuluvad ühes mängus protokolli. Andorra koondise peatreener Xavier De La Rosa avalikustas samuti 14-mehelise nimekirja kohtumisteks Eestiga.

Eesti saalijalgpallikoondis:
Madis Rajando (25.03.1989) – SK Augur Enemat (väravavaht)
Nikolai Pulkkinen (09.01.1988) – SK Augur Enemat (väravavaht)
Andrei Antonov (27.01.1985) – SK Augur Enemat
Robert Veskimäe (04.09.1990) – SK Augur Enemat
Kristjan Paapsi (30.07.1987) – SJM Tartu Ravens
Vladislav Tšurilkin (30.05.1989) – SK Augur Enemat
Igor Ivanov (26.12.1989) – SK Augur Enemat
Jevgeni Merkurjev (24.07.1989) – Tallinna FC Rinopal
Sergei Kostin (28.05.1984) – Tallinna FC Rinopal
Maksim Aleksejev (24.05.1989) – Tallinna FC Cosmos
Erik Grigorjev (31.12.1986) – Tallinna FC Cosmos
Aleksei Panin (26.12.1987) – Tallinna FC Cosmos
Oleg Kaljurand (29.01.1986) – Tallinna FC Cosmos
Eerik Reinsoo (12.05.1988) – SK Augur Enemat
Indrek Rist (09.08.1989) – SK Augur Enemat
Rasmus Munskind (31.08.1989) – SK Augur Enemat
Martin Taska (09.12.1986) – SK Augur Enemat

Seotud lood:

Peateener: Dmitri Skiperski
Abitreenerid: Kert Küttis, Marko Arge
Füsioterapeut: Kristiina Lind
Mänedžer: Raili Ellermaa

Andorra saalijalgpallikoondis:
Aitor Rubio Fernández (12.09.1986) – CE Sant Julià (väravavaht)
Andre Ferreira Soares (08.12.1997) – CE Sant Julià (väravavaht)
Marçal Raventós Prat (12.02.1988) – FC Encamp
Diogenes Lino Baptista (09.09.1977) – FC Encamp
Marc Ibañez Escribano (16.06.1998) – ENFAF
Carlos Barbosa Dias (14.09.1983) – CE Sant Julià
Gerard Raventos Prat (13.01.1999) – ENFAF
Omar Debboun Ávila (02.04.1993) – FC Encamp
Arnau Rodriguez Sierra (20.11.1995) – Les Corts Esportiu
Ricardo Oliveira Da Cunha (21.07.1996) – ENFAF
Daniel Alves Paço Viana (28.04.1997) – ENFAF
Eric Mesquita Pires (08.11.1996) – CE Sant Julià
Jonatan Pérez Núñez (18.09.1985) – CE Sant Julià
David Ferriz Gracia (14.03.1990) – FC Encamp

Peatreener: Xavier De La Rosa

Futboliit (talgpall)