Esimeses voorus oli Eesti koondise vastaseks Ukraina. Eesti asus 28. minutil Frank Liivaku löögist 1:0 juhtima. Paraku kohe teise poolaja alguses Ukraina viigistas ja asus penaltist ka juhtima. Ilusalt alanud mäng lõppes Eesti jaoks suure 1:5 kaotusega.

Tänases mängus ei saanud Eesti poolelt osaleda mängukeelu all olnud Sten Sinisalu.

UEFA U-17 Eliitringi mäng

26. märtsil kell 13:30 Tönnies Arenal, Rheda-Wiedenbrück
UKRAINA - EESTI 5:1 (0:1)
ametlik protokoll
Väravad: 41., 58., 73. Andrii Boriachuk, 48. pen. Bogdan Kuksenko, 51. Pavlo Makohon - 28. Frank Liivak
Hoiatused: 10. Matvei Igonen, 47. Nikita Reintal

Ukraina: 1-Vadym Soldatenko, 2-Igor Kyryukhantsev, 3-Valeriy Luchkevych (46. 20-Maxym Tretyakov), 5-Pavlo Makohon, 6-Bogdan Kuksenko, 7-Denys Arendaruk (69. 18-Dmytro Polyuhanych), 9-Andrii Boriachuk, 10-Viktor Kovalenko (55. 17-Oleksandr Zinchenko), 11-Viktor Tsygankov, 14-Stanislav Shtanenko, 16-Pavlo Lukyanchuk.
Varus: 12-Dmytro Bezruk, 4-Oleksandr Osman, 8-Pavlo Orikhovskyy, 17-Oleksandr Zinchenko, 18-Dmytro Polyuhanych, 20-Maxym Tretyakov.

Eesti: 1-Matvei Igonen, 2-Martin Mägi, 4-German Šlein, 5-Joosep Juha, 6-Andry Liiva, 7-Aleksei Ivanov (55. 15-Svjatoslav Jakovlev), 8-Rauno Sappinen, 9-Frank Liivak, 10-Tõnu Paavo (63. 18-Andre Järva), 11-Sergei Andrejev (55. 17-Mark Oliver Roosnupp), 13-Nikita Reintal.
Varus: 12-Karl Johan Pechter, 14-Märten Kuusk, 15-Svjatoslav Jakovlev, 16-Mihkel Ainsalu, 17-Mark Oliver Roosnupp, 18-Andre Järva.