Tarmo Kink pääses möödunud nädalal Inglise esiliigas taas Middlesbrough koosseisu, aidates oma meeskonna kahe viigini. Teisipäeval lepiti 3:3 Ipswich Towniga (Kink välja 72. minutil) ja laupäeval 1:1 Barnsleyga (Kink sisse 74), kus juures Boro viigiväravale 84. minutil andis tsenderduse just Kink.

Sheffield United pidi vastu võtma kaks kaotust. Cardiff Cityle alistuti 0:2 ja Preston North Endile 1:3. Mihkel Aksalu jäi mõlemas mängus pingile. Pärast 41 kohtumist on Middlesbrough 50 punktiga 18ndal kohal, mängu enam pidanud Sheffield 35 silmaga 24. ehk viimasel real.

Sergei Pareiko jätkas häid esitusi Poolas, aidates Krakowi Wisla 3:1 võidule Belchatowi üle. Vigastuspausilt naases Sander Puri, kes Kielce Korona 1:0 võidumängu Wroclawi Slaski üle sekkus 75. minutil. Wisla jätkab 22 vooru järel 44 silmaga liidrina, Korona on tihedas konkurentsis 31 punktiga seitsmes, kuid kolmandal pügalal oleval Gdanski Lechial on vaid silm enam.

Sergei Zenjov lõi Lvivi Karpatõ eest värava, kui aitas oma meeskonna 1:1 viigini Kiievi Oboloni vastu. 51. minutil täpne olnud Zenjov vahetati 71. minutil pingile. Viis vooru enne liigahooaja lõppu asub Karpatõ 43 punktiga viiendal kohal, 11 silma eespool kui lähim jälitaja Simferopoli Tavrija ent vaid punkti võrra tagapool kui Dnipro.

Ragnar Klavanita mänginud AZ Alkmaar oli Hollandis kodus mängides 3:1 parem ADO Den Haagist ja kerkis 56 punktiga neljandaks. Kolm vooru enne hooaja lõppu jääb kolmandal real paiknev Ajax kaheksa silma kaugusele.

Venemaa esiliigas pani Eesti koondislaste klubide duellis oma paremuse maksma FK Himki, võites kodus Jekaterinburgi Urali 3:1. Himki algkoosseisus alustanud Vladimir Voskoboinikov teenis 60. minutil kollase kaardi ja vahetati 67. minutil välja, Aleksandr Dmitrijev jäi Urali pingile. Kolme vooru järel on Himki kuue punktiga neljas, Ural kolme silmaga 16. kohal.

Joel Lindpere ja New York Red Bull naasid Põhja-Ameerika profiliigas MLS võitude teele, võites kodus 3:0 San Jose Earthquakesi. Lindpere vahetati 84. minutil välja. Idakonverentsis kerkis Red Bull 8 punktiga teiseks.

Taani kõrgliigas teenis viigipunkti nii SønderjyskE kui Silkeborg. Esimene mängis 1:1 viiki Horsensiga (Andrei Sidorenkov väljakule 74) ja teine sai sama tulemuse Esbjergi vastu (Kaimar Saag välja 78). Tabelis hoiab Silkeborg 25 voorust teenitud 32 punktiga viiendat, SønderjyskE 30 silmaga seitsmendat kohta.

IFK Norrköping teenis Rootsis hooaja teise võidu, olles võõrsil 2:1 üle Trellborgist. Joonas Tamm jälgis sündmuste käiku pingilt. Võit tõstis Norrköpingi kuue punktiga kuuendaks. Varumeheks jäi ka Pavel Londak, kelle tööandja Türgi meistrisarjas Bucaspor kaotas võõrsil 3:5 Ankaragücüle ehkki avapoolaeg lõpetati 2:1 eduseisus. Tabelis on Bucaspor 24 punktiga 16. kohal, kuid väljalangemistsoonist pääsemiseks oleks neil vaja vähemalt kaheksat punkti.

Konstantin Vassiljev (kõik 90 minutit) ja Luka Koper ei suutnud Sloveenias enamat 1:1 viigist viimasel kohal paikneva Primorje vastu. 47 punkti teeninud Koper jätkab kolmandana.

Andres Oper ja Larnaka AEK püsivad Küprose liiga esikohaturniiril võiduta, alistudes viimati 0:3 Nikosia Omoniale. Artur Kotenko (90 minutit) ja Ats Purje (väljakule 59. minutil) aitasid AE Paphose 3:3 viigisadamasse Ermise vastu. Väljalangemisgrupis on Paphos endiselt 30 punktiga viimane, kuid püsimajäämist kindlustastavas kolmandast reast kahe silma kaugusel.

Andrei Stepanov ja FK Gomel on nelja vooru järel Valgevene meistriliiga tipus. Viimati alistati kodus (Stepanov 90 minutit) 2:0 Bresti Dinamo. Gomelil on Borissovi BATEga võrdselt 8 punkti, kuid parem väravate vahe.

Bulgaarias Varna Cherno More algkoosseisu pääsenud Daniil Ratnikov (välja 61. minutil) ei suutnud oma meeskonda päästa 0:1 kaotusest teisel kohal oleva Levski Sofia üle. Pärast 22 vooru on Varna 36 punktiga kuues, kuid samade silmade juures on ka lähim jälitaja Beroe ning pügala võrra kõrgemal asuv Plovdivi Lokomotiv.

Enar Jäägerit, Sander Posti ja Aalesundi jäi Norra kõrgliigas võidust lahutama neli minutit, kui neljandas voorus tuli leppida 2:2 viigiga Odd Grenlandi vastu. Mõlemad Eesti koondislased mängisid 90 minutit. Raio Piiroja Fredrikstad peab oma selle vooru kohtumise esmaspäeva õhtul. Mängu varuks omades on Fredrikstad kuue punktiga kuues, Aalesund 4 silmaga 14nes.

Portugali meistrisarjas käib jätkuvalt kesiselt UD Leiria käsi, kes viimati pidi tunnistama viimasel kohal oleva Portimonense 1:0 paremust. Vjatšeslav Zahovaiko koosseisu ei mahtunud. Kui pidamata on veel kolm mängu, paikneb Leiria 30 silmaga 11. kohal, väljalangemistsoonist seitsme punkti kaugusel.

Timisoara loovutas Rumeenia kõrgliias olulisi punkte, kui kaotas võõrsil 2:3 Bukaresti Rapidile. 52 silmaga teisel kohal asuval Timisoaral on punkt vähem kui liider Galati Otelulil, ent vaid kolm enam, kui kolmandal kohal paikneval Vasluil. Sergei Lepmets meistrisarja kohtumises koosseisu ei kuulunud, ent tegi Timisoara duubelmeeskonna ridades nullimängu, kui tugevuselt kolmanda liiga oma alagrupis saadi 2:0 jagu Oradea Luceafărulist.

Bakuu Inter jätkab Aserbaidžaani meistritiitli turniiril endiselt võiduta, viigistades viimati teisel kohal oleva Lenkorani Hazariga 1:1. Dmitri Kruglov mängis kõik 90 minutit. Viis vooru enne hooaja lõppu on esikoht Interi jaoks juba püüdmatus kauguses, sest viiendat kohta väärt 43 punkti jätavad nad liider Neftšist 16 punkti kaugusele.

Ujpest kaotas Ungari kõrgliigas üllatuslikult 0:1 punasele laternale Szolnoki MAVile. Algkoosseisus alustanud Jarmo Ahjupera vahetati välja 77. minutil. Kui mängida jääb seitse vooru, asub Ujpest 27. silmaga 12. kohal, kuid väljalangemistsoonist lahutab neid vaid kolm silma.

Taavi Rähni koduklubi Hiina tugevuselt teises liigas Tianjin Songjiang kaotas kodus 1:2 Guizhou Torole. Viiest matšist viis punkti kogunud Songjiang on 11. positsioonil.

Küprose esiliigas viigistas Martin Vunki koduklubi Nea Salamis Famagusta 0:0 Deryniase Anagennisiga ja Deniss Malovi tööandja Aradippou Omonia kaotas 0:4 Limassoli Arisele. Nea Salamis on neljaliikmelises kõrgliigasse pääsu eest võitlevas grupis 53 punktiga teine, Omonia 47 silmaga viimane.

Pfullendorf viigistas Saksamaa Regionalliga lõuna alagrupis 0:0 Fürthi Greuteri duubelmeeskonnaga. Ingemar Teever mängis Pfullendorfi eest kõik 90 minutit, aidates kindlustada 11. positsiooni.
Hollandi esiliigas alistas Telstar (Marek Kaljumäe pingil) 4:1 Emmeni ning Sittardi Fortuna (Henrik Ojamaa sisse 90. minutil) 2:0 RBC Roosendaali. 31 kohtumise järel on Telstar 33 silmaga 14., Sittard 25 punktiga 17. kohal.

Pille Raadik mängis Aland Unitedi eest Soome naiste kõrgliigas 90 minutit, kui kodus alistati 4:1 FC United. Kahe vooru järel on Aland kolme punktiga viies.