Raio Piiroja ja Marko Meeritsata tegutsenud Arnhemi Vitessse võitis 1:0 NEC Nijmegeni. AZil on liidrina 22 punkti, Vitessel viiendana 17 silma.

Sergei Pareiko ja Krakowi Wisla tulid viimase kümne minutiga välja kaotusseisust, et alistada 3:1 Białystok Jagiellonia. Wisla on pärast 10 mängu 18 punktiga viies, ent liidrist vaid ühe silma kaugusel.

Middlesbrough kirjutas Inglismaa esiliigas tabelisse neljanda järjestikuse viigi, kui sai Millwalli vastu kirja tulemuse 1:1. Tarmo Kink kooosseisu ei mahtunud. Boro püsib 21 punktiga kolmandal kohal.

Konstantin Vassiljev vaatas pingilt, kuidas Permi Amkar alistas Venemaal kodus 3:1 Krasnodari Kubani. Sama saatus tabas ka Dmitri Kruglovi, kelle leivaisa FK Rostov kaotas 0:2 FK Krasnodarile. Rostov on kolm vooru enne hooaja lõppu kümnes, Amkar 11nes.

Pingile jäid meie mehed ka Venemaa esiliigas. Aleksandr Dmitrijevi Jekaterinburgi Ural viigistas 1:1 Krasnojarski Jenisseiga, Vladimir Voskoboinikovi FK Himki alistus 1:2 liider Saranski Mordoviale. Ural on pärast 33 mängu 56 punktiga kolmas, Himki 41 silmaga 12nes.

Ukrainas jätkub Lvivi Karpatõ mõõn. Viimati alistuti 0:3 Kiievi Arsenalile, Sergei Zenjov pääses selles mängus väljakule 72. minutil vahetusest. Pärast 13 vooru on Karpatõ 10 punktiga alles 14. kohal.

Silkeborg teenis Taanis võidulisa, alistades võõral väljakul 3:2 Lyngby. Kaimar Saag sai väljakule 69. minutil vahetusest. 12 mängust 13 punkti kogunud Silkeborg on 12 meeskonna konkurentsis üheksas.

Enar Jäägeri omavärav 85. minutil maksis Aalesundile Norra kõrgliigas võidu Rosenborgi vastu ja Trondheimi meeskonna vastu tuli leppida 2:2 viigiga. Sander Post jälgis mängu pingilt. Viigipunkti võitis aga Sogndal (Taijo Teniste sisse 51. minutil), kes viigistas 90. minuti väravast 1:1 Strømsgodsetiga. Aalesund on 33 punktiga kümnes, Sogndal 29 silmaga 13nes.

Küprose meistrisarjas võitis Famagusta Nea Salamis võõrsil 3:2 Nikosia Olympiakost, Martin Vunk pääses väljakule vahetusest 68. minutil. Achna Ethnikos (Ats Purje pingil) alistus võõrsil 0:2 Limassoli Apollonile. Nea Salamis on kuue mängu järel 11 silmaga viies, Achna kahe punktiga 12.

Andrei Stepanov pääses Valgevenes Gomeli 2:0 võidumängus Vitebski vastu väljakule 86. minutil. Tänavusest 28 mängust 46 punkti kogunud Gomel hoiab kolmandat kohta.

Ungari kõrgliigas võitis liider Debrecen lähimat jälitajat Györi ETOt 2:0. Vjatšeslav Zahovaiko esimese koosseisu ei kuulunud, teise eest pääses Jarmo Ahjupera väljakule 69. minutil. Sander Purita mänginud Papa Lombard alistus 1:2 Ferencvárosile. Debrecenil on liidrina 32, Györil teisena 28 ja Papal üheksandana 15 punkti.

Joel Lindpere tegi Põhja-Ameerika profiliigas MLS New York Red Bullsi eest kaasa kõik 90 minutit, kuid ei suutnud omasid päästa 0:2 kaotusest Kansas City Sportingule. Mäng enne hooaja lõppu on Red Bulls idakonverentsis 43 punktiga viies.

IFK Norrköping võitis Rootsis 2:1 Elfsborgi, Joonas Tamm Norrköpingi koosseisu ei kuulunud. Kui mängida on veel üks voor, hoiab Norrköping 12. kohta 16 meeskonna seas.

Rovaniemi PS teenis Soomes kaks võitu, alistades 1:0 Haka ja 3:1 TPSi. Henrik Ojamaa tegi mõlemas mängus kaasa kõik 90 minutit. JJK teenis Mikk Reintami osalusel viigi ja kaotuse. 0:0 saadi liider HJK käest, kuid tagumisse otsa kuuluvale VPSile alistuti 1:2. Vitali Teleš seisis Pietarsaari Jaro väravas, kui 3:2 võit võeti Turu Interi käest. JJK on 48 punktiga neljas, Jaro 30 silmaga 11. ja RoPS 23 punktiga viimane ehk 12nes.

Taavi Rähni tööandja Tianjin Songjiang kaotas Hiina esiliigas võõral väljakul 1:2 Hubei Zhongbole. Kaks mängu enne hooaja lõppu on Songjiang 25 punktiga 12. tabelireal.

Inglismaa tugevuselt kolmandas liigas ei olnud Mihkel Aksalule kohta Sheffield Unitedi rivistuses, kui koduses derbimängus tehti 2:2 viik Sheffield Wednesdayga. United on 21 silmaga seitsmes.

Norra esiliigas tõrjus Pavel Londak Bodø/Glimti 3:1 võidule Strømmeni vastu. Kaks vooru enne hooaja lõppu hoiab Glimt 49 punktiga kolmandat kohta.

Pfullendorf jätkab Saksamaa tugevuselt neljanda liiga lõuna alagrupis punase laternana, tunnistades viimati Stuttgarter Kickersi 0:1 paremust. Ingemar Teever mängis kõik 90 minutit. Pfullendorf on viie punktiga viimane, lähimast vastasest viie silma kaugusel.

Sergei Lepmets ja Timisoara Politechnica pidid Rumeenia esiliigas vastu võtma hooaja esimese kaotuse, jäädes võõrsil 0:1 alla Luceafărul Oradeale. Timisoara hoiab esiliiga teises grupis 18 punktiga teist kohta.

Pille Raadik lõpetas debüüthooaja Soome naiste kõrgliigas, kus Aland United alistas viimases kohtumises 4:1 Ilvese. Suuri teeneid selles oli just Raadikul, kes lõi kolm väravat. Eestlanna vahetati 69. minutil välja. Aland jäi kokkuvõttes neljandaks.