Kink astus murule 78. minutil, kui asendas Julio Arcat. Taas Sheffield Unitedi ridadesse kuuluv Mihkel Aksalu jälgis pingilt, kuidas tema klubi alistas 1:0 neljandal kohal asuva Swansea City. Sheffieldil on 21 voorust 25 punkti ja 20. koht, Boro on ühe enampeetud mängu juures 21 silmaga astme võrra madalamal.

AZ Alkmaar lõpetas UEFA Euroopa Liiga 3:0 võiduga Borissovi BATE üle ning jäi alagrupis Kiievi Dünamo ja BATE järel kolmandaks. Ragnar Klavan kaasa ei teinud. Sergei Zenjovita mänginud Lvivi Karpatõ euroteekond päädis 1:1 viigiga PSG vastu. Karpaadid jäid PSG, Sevilla ja Dortmundi Borussia järel 1 punktiga kindlalt viimaseks.

União de Leiria purustas Portugalis viimasel kohal asuva Naval 1º de Maio võõrsil 3:0 ning kerkis Porto ja Benfica järel kolmandaks. Vjatšeslav Zahovaiko jäi pingile.

Aacheni Alemannia võitis Saksamaa 2. Bundesligas viimasel kohal paiknevat Bielefeldi Arminiat võõrsil 3:1. Henrik Ojamaa võitjate koosseisu ei mahtunud. Pärast 17 kohtumist on Aachen 24 punktiga kümnes.

Sander Puri tegi kaasa kõik 90 minutit, kui kodus jäädi 0:1 alla Kreeka meistriliiga liidrile Piraeusi Olympiakosele. Viimased viis kohtumist kaotanud Larissa on 16 meeskonna konkurentsis 11 punktiga viimane, tõusmaks väljalangemistsoonist vajatakse hetkel vähemalt viite punkti.

Bakuu Inter alistas Aserbaidžaani meistriliigas võõral väljakul FK Bakuu 2:1 ja kerkis 31 punktiga neljandaks. Dmitri Kruglov sekkus selles kohtumises 59. minutil vahetusest. Liider Lenkorani Hazar jääb 9 silma kaugusele.

Andres Operi tööandja Küprose kõrgliigas AEK Larnaka leppis 2:2 viiki Limassoli Apolloniga. Pärast 15 vooru on AEK 27 punktiga kolmas. Ats Purje ja Artur Kotenko Paphos on ühe vähempeetud mängu juures 12 punktiga viimane.