Aalesund (Jäärger 90) alistas võõrsil Tromsø ning Hønefoss viigistas 1:1 Strømsgodsetiga.
Aleksandr Dmitrijev
koosseisu ei kuulunud. Aalesund on 15 kohtumise järel 26 punktiga neljas, Hønefoss 12 silmaga 14. kohal ehk väljalangemistsoonis. Sealt väljarabelemiseks on vaja juurde vähemalt kahte võitu.

Astme võrra madalamal käis Bodø/Glimti jõud 2:0 üle Altast. Bodø väravasuul seisis Pavel Londak, Alo Bärengrub jälgis kohtumist pingilt. Raio Piiroja ning Fredrikstad pidid tunnistama liider Ranheimi 3:2 paremust. Bodø on 19 punktiga viies, teistest ühe-kaks kohtumist vähem pidanud Fredrikstad 18 silmaga kuues.

Rootsi esiliigas alistas Syrianska FC kodus Väsby Unitedi. Martin Vunk jälgis kohtumist pingilt, Tõnis Vanna koosseisu ei kuulunud. Tabelis on Södertälje klubi 14 voorust teenitud 23 punktiga viies. Esikohast lahutab neid kolm silma.

New York Red Bulls tegi Põhja-Ameerika profiliigas MLS 1:1 viigi Colorado Rapidsiga. Joel Lindpere tegi kaasa kogu kohtumise. Red Bulls püsib 14 vooru järel 25 punktiga Idakonverentsi teisel kohal.

Vitali Teleš lasi Soome kõrgliigas KuPSil enda selja taha lüüa ühe palli, mis tähendas Pietarsaari Jarole 0:1 kaotust. 12 vooru järel on Jaro 15 punktiga kaheksas.

Andrei Stepanov
vaatas pingilt, kuidas FK Himki alistus Venemaa karikavõistlustel penaltiseeria järel Moskva Torpeedole. Nii normaal- kui lisaaeg lõppesid seisul 1:1.

Läti kõrgiliigas teenis teise järjestikuse võidu Riia Jauniba, olles 23. minutil Rejal Alijevi asemel väljakule tulnud Alen Stepanjani 73. minuti väravast 2:1 parem Rēzekne Blāzmast. Oleg Maksimov tegi kaasa terve kohtumise nagu ka Dmitri Kulikov, kes teenis 50. minutil kollase kaardi. Jauniba kerkis sel hooajal esmakordselt väljalangemistsoonist kõrgemale, olles 10 punktiga kaheksas.

Edukaim eestlane läinudnädalastes UEFA Euroopa Liiga mängudes oli Tarmo Kink, kes Györi ETO 2:2 viigimängus Slovakkia klubi FC Nitra vastu lõi oma meeskonna mõlemad väravad. Aserbaidžaanis kolmandaks jäänud Lenkorani Hazar tegi 0:0 viigi Balti Olimpiaga. Tihhon Šišov koosseisu ei kuulunud.