Meistrite Liiga kolmandas eelringis alistas Krakówi Wisła võõrsil Bulgaaria meistri Lovechi Litexi 2:1. Sergei Pareiko trauma tõttu kaasa ei teinud.

Euroopa Liiga kolmandas eelringis alistas Lvivi Karpatõ (Sergei Zenjov 90) kodus 2:0 Iirimaa klubi Saint Patrick's Athletic FC, Ålesund (Enar Jääger 90, Sander Post ei mänginud) 4:0 Rootsi meeskonna Elfsborgi ja AZ Alkmaar (Ragnar Klavan pingil) samuti kodus 2:0 tšehhide FK Jabloneci. FK Gomel (Andrei Stepanov sisse 81) tegi elu keeruliseks Türgi meeskonnal Bursaspor, kui eduseisust alistuti 1:2.

Ukraina meistriliigas jätkab Karpatõ võiduta, jäädes viimati kodus 0:2 alla Poltava Vorsklale. Algkoosseisus alustanud Zenjov vahetati pingile 55. minutil. Neljast voorust vaid ühe punkti teeninud Karpatõ on 16 meeskonna seas 14. kohal.

Silkeborg asus Taani kõrgliigas SønderjyskE vastu 45. minutil 1:0 juhtima, kuid andis 80. minutil edu käest ja leppis 1:1 viigiga. Kaimar Saag mängis algusest lõpuni. Pärast kolme vooru on Silkeborg nelja silmaga kuues. Pareikota mänginud Krakówi Wisła alustas Poolas tiitli kaitsmist 1:1 viigiga Łódźi Widzewi vastu.

Luka Koper kaotas Sloveenia kõrgliigas võõrsil 0:2 CM Celjele. Algkoosseisus alustanud Konstantin Vassiljev vahetati 66. minutil puhkama. Kolmest voorust vaid ühe punkti teeninud Koper on hetkel viimane.

Eestlaste klubid Norras võtsid möödunud nädalavahetusel vastu kaotused. Fredrikstad (Raio Piiroja 90) alistus võõrsil 0:2 Stavangeri Vikingile ja Aalesund (Jääger 90, 75. minutil kollane; Post koosseisu ei kuulunud) samuti võõrsil 0:1 Tromsøle. Fredrikstad on 17 vooru järel 23 punktiga üheksas, Aalesund sama arvu silmade juures kümnes.

Debrecen jätkab Ungaris esikohal, kui viimati saadi 1:0 jagu Ferencvárosist (Vjatšeslav Zahovaiko koosseisu ei kuulunud). Võidu kirjutas juurde ka Györi ETO (Jarmo Ahjupera koosseisu ei kuulunud), olles samuti 1:0 parem Szombathelyist. Sander Puri tegi Pápa eest kaasa kõik 90 minutit, kui võõrsil mängiti 1:1 viiki Paksi SE-ga. Debrecen on täisedu 9 punktiga liider, Györi jääb samade punktide, kuid kehvema väravate vahe juures kolmandaks. Papal on seitse silma ja neljas positsioon.

Taavi Rähni koduklubi Hiina esiliigas Tianjin Songjiang kaotas kolmandaks kerkinud Shenzhen Phoenixile 1:2. Songjiang hoiab 17 mängust teenitud 14 silmaga 14 meeskonna seas 11. kohta, kuid kolmel järgmisel meeskonnal on sama arv punkte.

Mikk Reintam andis Jyväskylä JK 4:4 viiki Kuopio PSi vastu olulise panuse, lüües kaks väravat. 25. minutil tegi ta seisuks 2:1 ja 88. minutil päästis 4:4 viigi. 51. minutil teenis ta ka kollase kaardi. Vitali Teleš tegi Pietarsaari Jaro väravas nullimängu, kui kodus viigistati 0:0 VPSiga. Henrik Ojamaata mänginud RoPS kaotas kodus 0:2 MyPale.

Kui enamik Veikkausliiga meeskondi on pidanud 17-18 kohtumist, asub JJK 32 punktiga kolmandal, Jaro 17 punktiga üheksandal ja RoPS 11 punktiga viimasel 12. kohal.

Rootsi tugevuselt 3. liiga klubis IF Sylvia laenul olev Joonas Tamm ei osalenud oma meeskonna 5:0 võidumängus Motala AIF FK vastu. 14 matšist 25 punkti kogunud Sylvia on hetkel kolmas.