Poola meistriks tulnud Krakowi Wisla lõpetas hooaja kaotusega Varssavi Poloniale, kes lõi Sergei Pareiko selja taha kaks palli ning võttis 2:0 võidu. Sander Purita mänginud Kielce Korona hävis võõrsil 0:4 Poznani Lechile. Nädala keskel alistas Wisla Pareikota 3:0 Lubini Zaglebie ja Korona Purita Zabrze Gorniki.

Kokkuvõttes jäi Wisla arvele 30 mängust 56 punkti, hooaja teist poolt neljandalt kohalt alustanud Korona taandus lõpuks 37 punktiga 13ndaks.

Andrei Stepanov tuli Valgevene karikavõitjaks, kui FK Gomel alistas 2:0 Grodno Nemani. Stepanov tegi kaasa terve kohtumise. Stepanovita mängides kaotati nädala keskel 0:1 Naftanile. Liigas hoiab Gomel 15 silmaga viiendat kohta.

Kaimar Saag lõpetas Taani meistrisarja väravalainel, kui lõi Silkeborgi 2:1 võidumängus Horsensi üle oma meeskonna mõlemad tabamused. 87. minutil vahetati ründaja välja. Nädala keskel kaotas Silkeborg kodus Lyngbyle 0:1. Ka SønderjyskE sai võidu ja kaotuse, kui Aalborg alistati 2:1 (Andrei Sidorenkov 90) ja Brøndbyle alistuti 0:2 (Sidorenkov välja 58).

Hooaja lõpetas Silkeborg 43 punkti ja viienda kohaga, SønderjyskE oli 39 silmaga seitsmes, kus juures väljalangemistsoon jäi vaid viie silma kaugusele.

Dmitri Kruglov ja Bakuu Inter kaotasid Aserbaidžaani karikafinaalis penaltiseeria järel Lenkorani Hazarile. 0:0 lõppenud normaalaja järel läks kohe lisaaja alguses juhtima Hazar, kuid Inter suutis viigistada. 11 meetri karistuslöökidel oli kindlam Hazar.

Vladimir Voskoboinikov sekkus FK Himki 0:1 kaotusmängus Astrahani Volgar-Gazpromile 39. minutil vahetusest. Jekaterinburgi Ural pidas eelmisel nädalal kaks kohtumist, millest esimeses alistuti võõrsil 0:1 Vladimiri Torpedole ja teises võideti 5:1 Nižni-Novgorodi. Vigastust raviv Aleksandr Dmitrijev kummaski ei osalenud.

Liigatabelis on Ural pärast 12 vooru 17 punktiga kaheksas, kuid sama arv punkte on kolmel järgneval meeskonnal. 13 silma teeninud Himki on langenud 15. reale.

Aalesund võitis Norra kõrgliigas kodus 2:0 Stavangeri Vikingit, Fredrikstad kaotas 0:1 Strømsgodsetile. Enar Jääger mängis Aalesundi eest 90 minutit, Sander Post koosseisu ei kuulunud. Fredrikstadi särgis tegi Raio Piiroja kaasa terve kohtumise. Üheksa vooru järel on Aalesund 16 punktiga neljas, Fredrikstad 13 silmaga kuues.

IFK Norrköping kaotas Rootsi kõrgliigas kodus Örebrole 0:2. U-19 koondisega Eliitringi turniiril osalenud Joonas Tamm kaasa teha ei saanud. Kümnest voorust 13 punkti kogunud Norrköping on 11. kohal.

Luka Koper lõpetas Sloveenia meistriliiga 1:2 kaotusega Lendava Naftale. Konstantin Vassiljev oma endise koduklubi vastu ei mänginud. Koper sai Sloveenias pronksmedali.

New York Red Bulls sai Põhja-AMeerika profiliigas MLS kaks viiki. Esmalt 2:2 Colorado Rapidsi, seejärel 1:1 Vancouver Whitecapsi vastu. Senisest 12 kohtumisest kuus viigistanud Red Bulls on idakonverentsis 18 punktiga teine. Joel Lindpere mängis mõlemas kohtumises 90 minutit.

Varna Cherno More lõpetas hooaja 1:0 võiduga Beroe üle. Algkoosseisus alustanud Daniil Ratnikov tegi kaasa 89 minutit. Kokkuvõttes jäi Cherno More 51 punktiga kuuendaks.

Jyväskylä JK sai Soomes kirja võitu ja kaotuse, kui esmaspäeval võideti KuPSi kodus 2:0 ja pühapäeval jäädi HJK-le alla 2:6. Mikk Reintam tegi mõlemas kohtumises kaasa 90 minutit. Samamoodi käis Pietarasaari Jaro käsi, kes võitis VPSi 2:0, ent alistus Turu Interile 1:3. Ka Vitali Teleš sai kokku kirja 180 minutit. Tabelis on JJK 16 punktiga teine, Jaro 7 silmaga kaheksas.

Artjom Dmitrijevi koduklubi Pakruojisi Kruoja mängis Leedu kõrgliigas 0:0 viiki Gargždai Bangaga ning jätkab 19 punktiga viiendal kohal. Dmitrijev väljakul ei käinud.

Ingemar Teever ja Pfullendorf lõpetasid Saksamaa Regionalliga lõuna alagrupi 4:1 võiduga Sonnenhof Großapachi üle. Teever mängis 90 minutit. 30 mängust 40 punkti teeninud Pfullendorf jäi kokkuvõttes üheksandaks.