Arnhemi Vitesse kaotas Hollandi kõrgliigas kodus 0:4 Rotterdami Feyenoordile, Raio Piiroja ja Marko Meerits koosseisu ei kuulunud. Ragnar Klavani ja AZ Alkmaari kohtumine Rotterdamis sealse Excelsiori vastu katkestati poolajal tugeva udu tõttu. AZ püsib sellele vaatamata kolmepuntkise edumaaga esikohal, 21 punkti kogunud Vitesse on liidrist kümne silma kaugusel kaheksas.

Venemaal alustati esialgu kevadesse planeeritud kõrgliiga turniiri teise poolega. Pärast 30mängulist põhihooaega jagati tabel pooleks ning Dmitri Kruglovi ja Konstantin Vassiljevi klubid jäid alumise kaheksa sekka. FK Rostov (Kruglov pingil) alistas 3:1 Tomski Tomi ja Permi Amkar (Vassiljev vahetusest sisse 88. minutil) FK Volga 2:1. Rostov on 35 punktiga teine, Perm 30 silmaga neljas.

Sergei Pareiko ja Krakowi Wisla ei suuda Poolas leida võidusoont, kui teenisid pühapäeval kolmanda järjestikuse kaotuse. Sedakorda tulemusega 0:1 Zabrze Górniki vastu. Wislal on 21 punkti, mis jätab nad liidrist kümne silma kaugusele kuuendaks.

Tarmo Kink ei pääsenud Middlesbrough' koosseisu, kui laupäeval tehti 2:2 viik Blackpooliga. Boro hoiab 17 mängust teenitud 31 punktiga kolmandat kohta. Sergei Zenjovi Lvivi Karpatõ viigistas Ukrainas 2:2 Odessa Chernomoretsiga. Vigastust raviv Zenjov ei mänginud. Karpatõ on pärast 17 mängu 15 silmaga 14. kohal.

Famagusta Nea Salamis (Martin Vunk pingil) viigistas Küprosel 1:1 Enosisega. Achna Ethnikos (Ats Purje sisse 53. minutil) kaotas kodus 0:1 liider Nikosia Omoniale. Nea Salamis on kümne vooru järel 15 silmaga kuues, Achna kuue punktiga eelviimasel 13. positsioonil.

Jarmo Ahjupera lõi üleminuteil Györi ETO auvärava, kui kodus kaotati 1:3 Budapesti Honvedile. Vjatšeslav Zahovaiko ei kuulunud Debreceni koosseisu, mis tegi 0:0 viigi Vasasiga, Sander Puri sekkus Papa Lombardi 0:1 kaotusmängu Ujpesti vastu 57. minutil. Debrecen on pärast 16 vooru 38 punktiga liider, ETO 34 punktiga teine ja Papa 15 silmaga 13nes.

Taijo Teniste mängis kõik 90 minutit, kuid ei suutnud Sogndali Norra meistrisarjas siiski päästa 0:1 allajäämisest Odd Grenlandile. Kaotuse pidid vastu võtma ka Enar Jääger ja Sander Post, kui Aalesund alistus võõrsil 1:3 Fredrikstadile 85. minutil kollase kaardi teeninud Enar Jääger mängis kõik 90 minutit, Post sekkus vahetusest 78. minutil.

FK Gomel kindlustas Valgevene kõrgliigas kolmanda koha ja pääsu järgmisel aastal Euroopa Liigasse, kui alistas kodus 2:1 pearivaali Minski Dinamo. Andrei Stepanov jälgis sündmuste käiku pingilt.

Varna Cherno More võitis Bulgaaria kõrgliigas koduväljakul 1:0 viimasel pügalal paiknevat Targoviste Svetkavitsat. Daniil Ratnikov Varna koosseisu ei kuulunud. Klubi on 16 meeskonna konkurentsis 24 punktiga kaheksas.

Sergei Lepmets tõrjus Rumeenia esiliigas Timisoara Politechnica 3:0 võidule Arieşul Turda üle. Võit tõstis Timisoara võrdsete punktide juures Bistrita Gloriaga liidriks.

Inglismaa tugevuselt kolmandas liigas alistas Mihkel Aksaluta mänginud Sheffield United kodus 1:0 Carlisle Unitedi ja jätkab viiendal kohal.

Ingemar Teever sattus Saksmaa tasemelt neljandas, Regionalligas väravasoonele, kui lõi Pfullendorfi 3:1 võidumängus võõrsil Gorssaspachi Sonnenhofi vastu kaks väravat. 78. minutil vahetati Teever välja. Võit tõstis Pfullendorfi üle pika aja viimasest kohast kõrgemale, võrdsete silmade juures Alzenauga ollakse eelviimased.