Lisette Tammik ja Vlada Kubassova kuulusid mõlemad Napoli algkoosseisu, kui naiskond suutis Serie B 14. voorus alistada lähikonkurendi Lazio. Koduväljakul mänginud Lazio asus kohtumist küll 13. minutil juhtima, kuid Napoli pööras seisu enda kasuks 28. ja 38. minuti väravatega. Kubassova tegi kaasa terve kohtumise, Tammik vahetati pingile 67. minutil. Liigatabelis hoiab Napoli esikohta, edestades San Marino naiskonda nelja ja Laziot viie punktiga.

Soome naiste karikavõistlustel peeti nädalavahetusel veerandfinaale ning võistlustules olid kolme Eesti koondislase koduklubid. Signy Aarna tegi Åland Unitedi eest kaasa 70 minutit, kui koduväljakul alistati Ilves 3:0. Pille Raadik Ålandi koosseisu ei kuulunud.

Karina Kork jälgis oma tööandja kaotust pingilt, kui HJK pidi lisaajal alla vanduma KuPS-ile 2:3. Poolfinaalis läheb KuPS vastamisi Ålandiga.

Inna Zlidnis viibis veebruari alguses koos koduklubi Ferencvárosega treeninglaagris Türgis, kus peeti neli treeningmängu. Võidud võeti Austria klubi First Vienna ja Sloveenia klubi ZNK Pomurje vastu, viik mängiti välja Taani klubi B93-ga ja alla tuli vanduda Venemaa klubile CSKA Moskva.