Eesti koondise mängu teenindab Barcelona ja Madridi Reali mänge vilistanud kohtunik

 (2)
Eesti koondise mängu teenindab Barcelona ja Madridi Reali mänge vilistanud kohtunik
Jose Martinez Munuera näitab kollast kaarti FC Barcelona liidrile Lionel Messile.Foto: REUTERS/SCANPIX

Eesti meeste jalgpallikoondist ootab neljapäeval ees maavõistlus Ukrainaga. Zaporižžjas toimuvat kohtumist teenindavad Hispaania kohtunikud. Mängu õigusemõistjaks on Juan Martínez Munuera, keda abistavad Roberto Alonso ja Teodoro Sobrino Magán. Neljandaks kohtunikuks on ukrainlane Vitalii Romanov.

37-aastane Juan Martínez Munuera teenindab kõrgetasemelist Hispaania liigat ning tänavusel hooajal on tal kohalikust kõrgliigast ette näidata seitse matši.

Viimati oli ta nädalavahetusel Real Sociedad – CD Leganes mängu kohtunikuks ning sel hooajal on ta muuhulgas usaldatud ka CA Osasuna – FC Barcelona ning Sevilla – Real Madrid kohtumistele. Eurosarjades teenindas ta tänavu kvalifikatsioonimänge nii Euroopa kui ka Meistrite liiga tasemel. Kaks kuud tagasi oli ta vilemeheks EM-valiksarjas Soome – Kreeka kohtumisel.

Ukraina – Eesti maavõistlus toimub 14. novembril kell 19.00 Slavutits-Arenal. Seejärel sõidab koondis Amsterdami, kui 19. novembril minnakse EM-valikmängus Johan Cruyff Arenal kell 21.45 vastamisi Hollandiga.

Futboliit (talgpall)