Eesti koondise mänge teenindavad Iisraeli ja Šveitsi kohtunikud


Eesti vs Gibraltar
Eesti jalgpallikoondisFoto: Hendrik Osula

Täna õhtul Ateenas peetavat matši Kreekaga teenindavad Iisraeli kohtunikud Liran Liani, David Bitton, Dvir Shimon ja Roi Reinshreiber. Liani on varem kahel korral Eesti koondise mängul tegutsenud: 2012. aastal oli ta kohtunik Prantsusmaa - Eesti maavõistlustel ja Tallinnas peetud Eesti - Ungari MM-valikmängul.

Tänase mängu delegaat on Alvar Albino Portugalist, kes oli samas ametis ka näiteks 2011. aasta juunis Fääri saared - Eesti EM-valikkohtumistel. Kohtunike vaatleja on Salustia Chato Cipres (Andorra), kes käis Eestis 2008. aastal Rakveres peetud U21 EM-valikmängul Eesti - Makedoonia, kus oli neljas kohtunik.

Pühapäeval Tallinnas A. Le Coq Arenal peetavat MM-valikmängu Eesti - Küpros vilistab Šveitsi kohtunikebrigaad, kuhu kuuluvad Adrien Jaccottet, Vital Jobin, Raffael Zeder ja Alain Bieri. Kohtunike vaatleja on Miroslav Vitkovic (Horvaatia) ning delegaat Kari Iuell (Norra).

Kreeka - Eesti MM-valikmäng toimub täna, 31. augustil Ateenas. ETV otseülekanne algab kell 21.30.

Eesti - Küpros MM-valikmäng leiab aset pühapäeval, 3. septembril A. Le Coq Arenal. Staadioni ümber asuv festivaliala avatakse kell 16, staadion kell 17 ning avavile kõlab kell 19. Pääsmed on saadaval Piletilevis.

Futboliit (talgpall)