Kolme minuti jooksul kaks väravat löönud Anier sekkus seejuures vahetusest alles 57. minutil, neli minutit enne oma esimest väravat.

Zenjovile oli see karjääri seitsmes koondisevärav, Anier on 13 mängu jooksul löönud 5 väravat.

Enar Jääger, kes pidas täna 684 pealtvaataja ees oma 100. koondisemängu, vahetati vigastuse tõttu juba 20. minutil pingile puhkama. "Vigastus andis tunda. Õnneks midagi hullu ei ole. Võtsime riskid maha ja tegime vahetuse ära," ütles Eesti peatreener Tarmo Rüütli Eesti ajakirjanikele telefoni teel.

Mängu võttis Rüütli kokku sõnadega: "Asi tehtud. Kollid löödud. Vastane maha murtud. Olen meestega rahul, et suudeti kolm kolli ära lüüa ja oma värav puhtana hoida. Pikema analüüsi teeme hiljem kitsamas ringis. Jääme praegu selle juurde, et mehed olid tublid ja võitsid. Sellepärast on kõik kiitust väärt."

Kahe värava autor Anier: "Väga meeldiv, et kaks väravat kirja sain, aga peaasi, et meeskond lõpetas aasta võiduga."

Küsimusele, miks kolmas värav löömata jäi, kuigi võimalus selleks oli mitmeid, vastas Anier: "Võimalusi oli. Olin värava all ka vaba, kui oleks ainult sööte veel tulnud. Usun, et kahest piisas. 3:0 võõrsil on hea tulemus."

Rüütlil jagus kiidusõnu ka koondise debütandile Karol Metsale. "Seljataga on null, mis näitab, et kaitse sai hakkama ja tema samuti. Paar asja on, millele tähelepanu pöörata, aga see mäng on tal edukalt ära mängitud ja tuleb poissi kiita," ütles peatreener.

Mängu protokoll jalgpalliliidu kodulehelt:

LIECHTENSTEIN - EESTI 0:3 (0:1)

Väravad: 45.+1. Sergei Zenjov, 61., 63. Henri Anier
Hoiatused: 59. Martin Stocklasa - 75. Martin Vunk

Liechtenstein: 1-Peter Jehle (46. 12-Cengiz Bicer), 3-Yves Oehri (46. 21-Seyhan Yildiz), 6-Martin Stocklasa, 4-Daniel Kaufmann, 11-Franz Burgmeister, 10-Mario Frick (8-Robin Gubser), 16-Philippe Erne (84. 17-Olcay Gür), 13-Martin Büchel (71. 15-Sandro Wolfinger), 18-Nicolas Hasler, 19-Mathias Christen (46. 9-Thomas Beck), 23-Michele Polverino.
Varus: 12-Cengiz Bicer, 2-Domenico Macri, 8-Robin Gubser, 9-Thomas Beck, 15-Sandro Wolfinger, 17-Olcay Gür, 21-Seyhan Yildiz, 22-Burak Eris.

Eesti: 1-Sergei Pareiko (46. 12-Mihkel Aksalu), 17-Enar Jääger (20. 20-Gert Kams), 3-Mikk Reintam, 4-Karol Mets, 23-Taijo Teniste, 10-Sergei Zenjov, 6-Aleksandr Dmitrijev, 13-Martin Vunk, 19-Siim Luts (46. 5-Dmitri Kruglov), 9-Tarmo Kink (73. 16-Sergei Mošnikov), 22-Rimo Hunt (57. 8-Henri Anier).
Varus: 12-Mihkel Aksalu, 21-Artjom Artjunin, 20-Gert Kams, 5-Dmitri Kruglov, 2-Joel Lindpere, 16-Sergei Mošnikov, 8-Henri Anier, 11-Henrik Ojamaa.

Varasemalt on Eesti ja Liechtenstein omavahel vastamisi olnud neli korda: 1993. aastal teenis Eesti võõrsil 2:0 võidu, 2004. aastal samuti võõrsil peetud MM-valikmängus olid võidunumbrid 2:1 ning aasta hiljem A. Le Coq Arenal teeniti 2:0 võit, 2010. aastal Tallinnas peetud maavõistlus lõppes 1:1 viigiga.

Lõppenud MM-valiksarjas teenis Liechtenstein koduväljakul viigi nii Slovakkia kui ka Lätiga, kuid ülejäänud kohtumised kaotati. Augustis peetud maavõistluses jäädi napilt 2:3 alla Horvaatiale.