Tugevuselt viiendal liigatasemel mängiv Paide III viis mängu lausa penaltiseeriasse ning oli ka seal juhtimas, kuid Ervin Kõlli eksimus lubas Kaljul viigistada ning brasiillase Carlos Geovane otsustav värav viis edasi siiski nõmmekad.

Suuresti põhimeeskonna palluritega mänginud Kalju asus mängu Hiiu staadionil küll Artur Valikajevi 38. minuti väravast 1:0 juhtima, kuid Paide vahetusmehe Romet Köhleri 77. minuti tabamus viigistas seisu ning viis mängu lisaajale. Lisaajal väravaid ei löödudki ning penaltiseeria võitis 5:4 Kalju.

Tõele au andes ei ole Paide Linnameeskond III puhul tegemist päris klassikalise kolmanda liiga meeskonnaga - nimelt on võistkonnas palju selliseid mängijaid, kes on viimastel aastatel rohkem või vähem ka Premium liigas Paidet esindanud, kuid ühel või teisel põhjusel seda enam teha ei saa või ei soovi. III liiga idatsoonis ollakse tänavu 19 mängust võitnud 18, mis annab neile kindla liidrikoha.

Võit saadab Kalju kevadel toimuvasse veerandfinaali ehk kaheksa parema sekka.