Vladimir Voskoboinikov päästis Venemaa esiliigas FK Himkile viigi, kui lõi Vladimiri Torpedo vastu 90. minutil viigitabamuse. Vosko sekkus mängu vahetusest 52. minutil. Reedeseks mänguks Jaroslavli Šinniku vastu põhikoosseisu pääsenud Voskoboinikov (välja 63. minutil) pidi ühes Himkiga vastu võtma 0:2 kaotuse.

Jekaterinburgi Ural alistas Šinniku võõrsil 2:1 ning leppis Brianski Dinamoga samuti võõral väljakul 0:0 viiki. Vigastusest taastuv Aleksandr Dmitrijev kummaski kohtumises kaasa ei teinud. Ural hoiab tihedas konkurentsis 25 punktiga kuuendat, Himki 15 silmaga 18. positsiooni.

Norra kõrgliigas oli Raio Piirojal ja Enar Jäägeril tihe töönädal. Aalesund alustas esmaspäeval 1:2 kaotusega Stabækile (Jääger 90), kaotas neljapäeval 1:3 Trondheimi Rosenborgile (Jääger 90) ja lõpetas nädala 1:1 viigiga Bergeni Branniga (Jääger 90).

Fredrikstad viigistas esmaspäeval 1:1 Sarpsborg 08ga (Piiroja 90, 2. minutil kollane), kaotas neljapäeval võõrsil 2:3 Kristiansandi Startile (Piiroja 90, 27. minutil kollane) ja alistus pühapäeval kodus 0:1 Odd Grenlandile (Piiroja 90). Liigatabelis on Aalesund pärast 12 vooru 20 punktiga kolmas, Fredrikstad 14 silmaga 12nes.

Andrei Stepanov tegi Valgevenes FK Gomeli särgis kaasa kõik 90 minutit, kui kodumängus purustati 5:1 Minski Dinamo. 87. minutil teenis Stepanov kollase kaardi. Liigatabelis hoiab Gomel 19 punktiga neljandat kohta.

Mikk Reintam jälgis möödunud esmaspäeval pingilt, kuidas Jyvaskylä JK viigistas kodus Pietarsaari Jaroga (Vitali Teleš koosseisu ei kuulunud). Neljapäeval alistas Reintamita mänginud JJK kodus 2:1 IFK Mariehamni. Jaro alistus aga 1:4 Honkale (Teleš pingil) ja 1:5 MyPale (Teleš 90). Tabelis hoiab mängu varuks omav JJK 23 punktiga teist kohta, Jaro on 8 punktiga viimane ehk 12nes.

IFK Norrköping viigistas Rootsi kõrgliigas kodus 0:0 liider Helsingborgiga, rahvuskoondisega Lõuna-Ameerikas viibiv Joonas Tamm klubi aidata ei saanud. Pärast 12 vooru hoiab Norrköping 15 punktiga 11. kohta.

Pakruojisi Kruoja kaotas Leedus kodus 0:1 Vilniuse Žalgirisele, Artjom Dmitrijev tegi kaasa 63. minutini. Kruoja on 12 meeskonna konkurentsis 22 punktiga kuues.