Kui 8. minutiks oli juba seis 1:1, siis võiduväravat tuli oodata lisaminutiteni, kuni täpne oli bulgaarlane Tsvetan Genkov.

Konsantin Vassiljev võttis oma täpsed standardolukorrad Venemaale kaasa, realiseerides Permi Amkari 2:0 võidumängus Samara Krõlja Sovetovi vastu penalti. Viiest matšist seitse punkti kogunud Amkar hoiab kaheksandat pügalat.

Motherwell avas Šotimaal kolmandas voorus võiduarve, olles 2:1 üle Kilmarnockist. Henrik Ojamaa tegi kohtumise kaasa algusest lõpuni.

Itaalia karikavõistluste kolmandas ringis Varese eest 63. minutil vahetusest sekkunud Tarmo Kink ei suutnud päästa oma meeskonda 1:2 kaotusest Serie A-sse kuuluvale Bolognale. Liigahooaega alustab Varese tuleval laupäeval.

Henri Anier sekkus Norra meistriliigas Stavangeri Vikingi 3:0 võidumängus Fredrikstadi vastu 85. minutil vahetusest. Taijo Teniste ja Sogndal kaotasid kodus sama tulemusega Rosenborgile ja Enar Jäägeri (90) ning Sander Posti (sisse 78. minutil) Aalesund 0:1 Moldele. Viking on tabelis 30 punktiga neljas, Aalesund 23 silmaga kümnes ja Sogndal 19 punktiga 13nes.

Aleksandr Dmitrijev debüteeris Valgevene kõrgliigas, sekkudes FK Gomeli 0:0 viigimängus Borissovi BATE vastu 46. minutil vahetusest. Gomel asub 32 punktiga kolmandal kohal, kuid on võrreldes pearivaalidega kolm mängu vähem mänginud.

Vladimir Voskoboinikov mängis 60 minutit ja aitas Tbilisi Dinamo 3:2 võidule Kutaisi Torpedo üle. Pärast Voskoboinikovi väljavahetamist läks Tbilisis aga mölluks, kuivõrd Dinamo lõpetas mängu vaid kaheksakesi. Liigatabelis ollakse kahe võiduga kahest mängust teised.

Sergei Lepmets tegi Rumeenia klubi Concordia Chiajna väravasuul nullimängu, hoides kuival Bukaresti Dinamo. Mäng lõppes tulemusega 0:0. Concordia hoiab mägilaste kõrgliigas kaheksandat kohta.

Mikk Reintam naasis Jyväskylä JK algkoosseisu, kuid see ei päästnud meeskonda 0:2 kaotusest teisel kohal asuvale HJK-le. Kuopion Palloseura (Ats Purje 71; Sander Puri pingil) võitis 1:0 Lahtit, Pietarsaari Jaro (Artur Kotenko 90) kaotas 0:1 TPS-ile. JJK on tabelis üheksas, KuPS kümnes ja Jaro viimane ehk 12nes.

Györi ETO sai läbi Jarmo Ahjuperata, võites võõrsil 3:2 viimasel kohal asuvat Siofokit. Mullu tiitli eest võidelnud ETO asub pärast nelja vooru 7 punktiga seitsmendal positsioonil. Koosseisu ei kuulunud ka Marko Meerits, kelle Aarnhemi Vitesse võitis 1:0 PEC Zwollet.

Taavi Rähni leivaisa Tianjin Songjiang jätkab sel hooajal Hiina esiliigas priimas hoos. Viimati võideti Pekingi Baxy meeskonda võõrsil 3:0 ning kerkiti Hunan Xiangtao asemel teisele pügalale. Songjiangil on 22 kohtumisest kirjas 38 punkti, millega kaheksa vooru enne hooaja lõppu jäädakse liidrist nelja silma kaugusele.

Viktoria Žižkov ja Kaarel Kiidron teenisid Tšehhi esiliigas kolmanda järjestikuse võidu, pannes oma 1:0 paremuse maksma Caslavi Zeniti üle. Kolme vooru järel on Žižkov täisedu üheksa punktiga liidrikohal.

Taani esiliigas oli nii Kaimar Saag kui Andrei Sidorenkov osaline suureskoorilises viigis. Vejle-Kolding (Saag 90) jagas tulemusega 2:2 punktid Viborgiga ja Andrei Sidorenkovi FC Fredericia resultaadiga 3:3 FC Fyniga. Tabelis ollakse 7 punktiga vastavalt viiendal ja kuuendal kohal.