Ragnar Klavan naasis AZ Almaari eest väljakule, kui tegi 3:0 võidumängus Willem II vastu kaasa kõik 90 minutit. AZ on 10 vooru järel 18 silmaga kuues. Neljapäeval alistus AZ Euroopa Liigas kodus 1:2 Kiievi Dinamole, seal Klavan ei mänginud.

Inglismaa jalgpalli esiliigas käib jätkuvalt kesiselt Middlesbrough' käsi, kes kaotas viimati võõrsil Norwich City'le. Tarmo Kink jäi pingile. Senisest 13 kohtumisest 11 silma teeninud Boro asub 22. kohal väljalangemistsoonis. Mihkel Aksalu tegi Mansfield Towni eest nullimängu, kui karikavõistlustel alistati 1:0 kaks liigaastet madalamal asuv Halifax Town.

Sergei Pareiko ei suutnud Tomski Tomi päästa 1:2 allajäämisest Naltšiki Spartakile. Kui mängida on veel viis vooru, on Tom 27 silmaga 11. tabelireal.

Lvivi Karpatõ lõpetas kaotusteseeria, alistades Ukraina liigas Sergei Zenjovi abita kodus 2:1 Donetski Metallurgi. Karpaadid on 14 vooru järel 23 silmaga viiendad. Neljapäevases Euroopa Liiga mängus kaotas Karpatõ kodus 0:1 Sevillale. Zenjov vahetati välja 46. minutil.

Joel Lindpere lõpetas Põhja-Ameerika jalgpalli profiliiga MLSi põhihooaja väravaga, kui kodus saadi 2:0 jagu New England Revolutionist. Sellega kindlustati ka idakonverentsi esikoht, mis annab poolfinaalis koduväljakueelise.

Aacheni Alemannia viigistas 2. Bundesligas võõrsil 1:1 VfL Bochumiga, Henrik Ojamaa Aacheni koosseisu ei kuulunud. Tabelis asub Alemannia 13 silmaga kümnendal real. AE Larissa sai Kreeka kõrgliigas punkti juurde, teenides 1:1 viigi Volosi Olympiakoselt. Algkoosseisus alustanud Sander Puri vahetati pingile poolajal.

Lendava Nafta kaotas Sloveenias teise poolaja väravatest 0:2 liidermeeskonnale NK Maribor. Konstantin Vassiljev viibis väljakul 90 minutit. 14 kohtumise järel asub Nafta 23 punktiga kolmandal positsioonil.

Norras mängivatest eestlastest sai ainsana võidurõõmu tunda Enar Jääger, kes Aalesundiga sai 3:1 jagu Stavangeri Vikingist. Hønefoss kaotas võõrsil 1:4 Strømsgodsetile. Aleksandr Dmitrijev teenis selles mängus 75. minutil kollase kaardi.

Astme võrra madalamal pääsesid Fredrikstad ja Raio Piiroja Ranheimi vastu kahel korral eduseisu, kuid pidid leppima viigiga. Tabelis tähendas see otse meistriliigasse viivalt teiselt kohalt kolmandaks langemist. Nüüd peab Fredrikstad lootma kahe silma kaugusel asuva Sarpsborg 08 ebaõnnele, sest viimases kahes voorus enam ei kohtuta. Pavel Londak seisis Bodø/Glimti väravasuul, kui võõrsil alistuti Strømmenile. Alo Bärengrub Glimiti eest väljakul ei käinud. Üleminekumängude play-offist ollakse nüüd vaid kahe silma kaugusel.

Bakuu Inter (Dmitri Kruglov välja 90) sai Aserbaidžaanis võidu juurde, alistades kodus 1:0 FK Bakuu. Kümne vooru järel on Inter 19 silmaga kolmas.

AEK Larnaka eest kõik 90 minutit mänginud Andres Oper ei suutnud oma tööandjat Küprose kõrgliigas päästa 0:1 kaotusest APOELile. AEK jätkab kaotusele vaatamata seitsme vooru järel 13 punktiga kolmandana. Artur Kotenko ja Ats Purje leivaisa Paphos peab oma seitsmenda vooru kohtumise esmaspäeva õhtul.

Kaimar Saag ja Silkeborg kaotasid Taani kõrgliigas 0:3 liidermeskond Kopenhagenile. Saag vahetati välja 76. minutil. Andrei Sidorenkov ja SønderjyskE kohtuvad esmaspäeval Odensega. Silkeborg on 13 matši järel 14 silmaga üheksas, SønderjyskEl on 12 mängust 16 silma ja seitsmes positsioon.

Syrianska FC alistas Rootsi esiliiga viimases voorus viimaseks jäänud Väsby Unitedi võõrsil 3:0 ning tuli liiga võitjaks. Esikoht kindlustas ka tulevaks hooajaks pääsu meistrisarja. Martin Vunk võidu toonud mängus koosseisu ei kuulunud.

Pietarsaari Jaro lõpetas Soome kõrgliiga 1:2 kaotusega Oulu meeskonnale ning jäi kokkuvõttes 38 punktiga viiendaks. Vitali Teleš tegi kaasa 90 minutit, Jevgeni Novikov vahetati välja 63. minutil.

Györi ETO jäi Ungari kõrgliigas 1:2 alla Paksi SE-le ning asub pärast 11 vooru 12 punktiga väljalgamistsooni äärel. Jarmo Ahjupera Györi koosseisu ei kuulunud. Astme võrra madalamal jätkab Martin Hurda klubi Nyíregyháza Spartacus esikohakursil ja alistas viimati 2:0 Ujpest II.

Riia Jauniba kaotas Lätis kodus 0:4 Rezekne Blazmale ja kukkus kümne meeskonna konkurentsis viimaseks. Rejal Alijev ja Alen Stepanjan mängisid Jauniba eest 90 minutit. Daniil Ratnikov jälgis pingilt, kuidas Varna Cherno More kaotas Bulgaarias 0:4 PFC Montanale. Cherno More on 15 punktiga kümnes.