Tarmo Kink
tegi võiduka debüüdi Itaalia Serie B-s, kus Varese alistas avavooru matšis 2:0 Ascoli. Kink tegi kaasa terve kohtumise.

Permi Amkar tegi eelmisel pühapäeval oma elu Venemaa kõrgliigas raskeks, kui lubas FK Krasnodaril 25. minutiks 2:0 juhtima asuda, et siis tosina minuti jooksul seis viigistada. Tulemusel 2:2 mäng ka lõppes. Eesti koondise keskväljamootor Konstantin Vassiljev mängis kõik 90 minutit. Tabelis asuvad Krasnodar ja Amkar 8 punktiga kõrvuti, vastavalt kaheksandal ja üheksandal kohal.

Ragnar Klavan alustas Saksamaa 1. Bundesliga hooaega pingil, kui Augsburg alistus koduväljakul 0:2 Düsseldorfi Fortunale. Sel nädalal kohtub Augsburg võõrsil Schalke 04-ga.

Motherwell viigistas Šotimaa kõrgliiga neljandas voorus St. Mirreniga, kus juures viigivärav lubati lüüa alles 94. minutil. Henrik Ojamaa alustas algkoosseisus ja vahetati välja 76. minutil. Hetkel on Motherwell viies. Neljapäevases Euroopa Liiga mängus jäädi kodus Levantele alla 0:2, Ojamaa sai mänguaega 68 minutit.

Sergei Pareiko aitas Krakowi Wislal Poola meistriliiga teises voorus 1:1 viigistada Bielsko-Biala Podbeskidziega. Hetkeseisuga teenitud neli punkti annavad tunamullusele meistrile kuuenda pügala.

Marko Meerits pääses Arnhemi Vitesse 2:0 võidumängus Tilburgi Willem II vastu pingile. Kolmest voorust 7 silma teeninud Vitesse on hetkel kolmas.

Taijo Teniste teenis 30. minutil kollase kaardi, kui Sogndal kaotas võõrsil eduseisust 1:3. Henri Anier pääses Stavangeri Vikingi 1:1 viigimängus Rosenborgi platsile 89. minutil. Kus juures Rosenborg viigistas alles 94. minutil. Viking on pärast 20 vooru viies ja Sogndal 14. kohal. Oma 20. vooru kohtumise esmaspäeval pidav Sander Posti ja Enar Jäägeri Aalesund on 12. kohal.

New York Red Bull tuli Põhja-Ameerika profiliigas MLS välja 0:1 kaotusseisust ja viigistas Kansas City Sportinguga 1:1 (Joel Lindpere sisse 70. minutil). Oluliselt märkimisväärsema tagasitulekuga saadi hakkama möödunud esmaspäeval. Portland Timbersi vastu jäädi esmalt 0:2 kaotusseisu ja võideti lõpuks 3:2 (Lindpere välja 73. minutil). Red Bull on idakonverentsis teine.

Hannes Anier vaatas pingilt, kuidas Odense Boldklub jäi 2. minutil arvulisse ja vähemusse ning hävis lõpuks Aalborgile 0:4. Tabelis vahetasid OB ja AaB sellega kohad ning OB langes neljandaks.

Chiajna Concordial oli Rumeenias nadi nädalavahetus, kui võõrsil jäädi Astra Giurgiule koguni 3:6. Concordia väravas seisis Sergei Lepmets, kelle klubi on kuue vooru järel kümnes.

Aleksandr Dmitrijev mängis FK Gomeli eest kõik 90 minutit, kui koduväljakul viigistati Grodno Nemaniga 1:1. See tulemus langetas Gomeli tabelis neljandaks.

Jarmo Ahjupera vaatas pingilt, kuidas Györi ETO Ungari kõrgliigas Kecskeméti TE-d 5:1 nuhtles. Viie vooru järel on ETO tihedas konkurentsis neljas.

Mikk Reintam istus pingil, kui tema Jyväskylä JK alistas Soome meistriliigas võõral väljakul 3:2 KuPSi. Ats Purje vahetati pingile 74. minutil, Sander Puri aga mängu 46. minutil. Artur Kotenko (90 minutit) ja Pietarsaari Jaro läksid liidermeeskond Turu Interi vastu küll juhtima, ent kaotasid lõpuks 1:3. Valkeakoski Haka pidi vastu võtma kaks suureskoorilist kaotust. Kolmapäeval alistuti TPSile 2:9 ja laupäeval Lahtile 0:3. Kert Kütt vaatas mõlemat mängu pingilt.

Veikkausliiga tabelis asuvad Eesti mängijate meeskonnad viimasel neljal kohal järjestuses JJK (30 punkti), KuPS (25), Haka (22) ja Jaro (20).

Viktoria Žižkov võitis Tšehhi esiliigas Kaarel Kiidroni abiga 2:0 viimasel kohal paiknevat Ústí nad Labemit ning on nelja vooru järel täiseduga liider.

Bodø/Glimt alistas Norra esiliigas kodus 3:1 HamKami ja kerkis sellega edasipääsu play-offi kohale kuuendaks. Seda just HamKami ette. Pavel Londak seisis Glimti väravasuul.

FC Fredericia tuli Taani esiliigas välja 0:1 kaotusseisust, alistades võõrsil 1:3 AB. Andrei Sidorenkov alustas algkoosseisus, ent vahetati 61. minutil seisul 1:1 puhkama. Fredericia hoiab kuue vooru järel kolmandat kohta.

Taavi Rähni leivaisa Tianjin Songjiang pidi Hiina esiliigas tunnistama liider Shanghai Tellace’i 3:0 paremust. Kui Tellace on 45 punktiga liider, siis järgmisel neljal meeskonnal, nende hulgas Tianjinil on 38 punkti.

Vigastust raviva Sergei Zenjovi tööandja Lvivi Karpatõ kaotas Ukraina kõrgliigas võõrsil 0:3 Donetski Šahtarile ja jätkab 12. kohal.