erve mängu väljakul viibinud Enar Jääger andis 19. minutil Aalesundi 1:0 väravale söödu, Sander Post pääses vahetusest sisse 90. minutil. Karikavõit tähendab Norra kõrgliigas üheksandal kohal asuvale Aalesundile Euroopa jalgpalli ka tuleval suvel.

AZ Alkmaar jätkas Hollandis oma võiduseeriat, kui kõik 90 minutit mänginud Ragnar Klavani abiga saadi 3:0 jagu ADO Den Haagist. Arnhemi Vitesse kaotas aga 0:1 NAC Bredala, Raio Piiroja jäi pingile, Marko Meerits koosseisu ei mahtund. Pärast 12 vooru on AZ 31 punktiga liider, Vitesse 21 silmaga neljas.

Euroopa Liigas jätkab AZ kaotuseta, viigistades viimati võõral väljakul 2:0 eduseistust 2:2 Viini Austriaga. AZ on kuue punktiga teine, liider Harkovi Metallistist nelja punkti kaugusel ees ja Austriast ühe punktiga taga.

Dmitri Kruglov sekkus Venemaal FK Rostovi 2:1 võidumängus Tomski Tomi üle 46. minutil vahetusest ja teenis neli minutit hiljem kollase kaardi. Konstantin Vassiljev ei pääsenud aga Permi Amkari koosseisu, mis alistus 1:2 Naltšiki Spartakile. Rostov on 32 punktiga kümnes, Amkar 27 silmaga 12nes.

Tarmo Kink ei teeninud mänguaega, kui Middlesbrough võitis Inglise esiliigas teisipäeval 3:1 Doncaster Roversit ja laupäeval 1:0 Watfordi. Boro tõusis sellega kolmandaks, jäädes teist kohta
hoidvast West Hamist punkti kaugusele.

Lvivi Karpatõ kirjutas Ukrainas tabelisse selle hooaja kolmanda võidu, alistades kodus 3:0 Mariupoli Illitšivetsi. Vigastatud Sergei Zenjov kaasa ei teinud. Karpatõ asub pärast 16 vooru 14 punktiga 13. tabelipügalal.

Györi ETO peatreeneri usalduse võitnud Jarmo Ahjupera õigustas seda avaväravaga mängus Sander Puri (sisse 69. minutil) Papa Lombardi vastu mängus, mille Györ võitis lõpuks 3:2. Vjatšeslav Zahovaiko ei mahtunud Debreceni koosseisu, mis oli 1:0 üle Szombathely Haladasest. Pärast poolt hooaega on Debrecen 37 punktiga liider, ETO 34 silmaga teine ja Papa 15 punktiga kümnes.

Sergei Pareikol ei õnnestunud Poola valitsevat meistrit Krakowi Wislat päästa 0:1 kaotusest kodulinna rivaal Cracoviale. Wisla hoiab 13 vooru järel 21 punktiga kuuendat kohta ja on liidrist Wroclawi Slaskist seitsme silma kaugusel. Nadilt käis Wisla käsi ka Euroopa liigas, kus Inglise klubi Fulham revanšeeris eelmise vooru 0:1 kaotuse 4:1 võiduga. Wisla on pärast nelja mängu kolme punktiga viimane.

Andrei Stepanov mängis kõik 90 minutit, kui FK Gomel alistas Valgevene kõrgliigas võõrsil 2:0 Bresti Dinamo ja hõivas uuesti eurosarja viiva kolmanda koha. Kaks vooru enne hooaja lõppu edestatakse lähimat jälitajat Minski Dinamot kahe punktiga ja jäädakse teist positsiooni hoidvast Soligorski Šahtarist nelja kaugusele.

New York Red Bullsi ja Joel Lindpere jaoks lõppes Põhja-Ameerika profiliiga MLS hooaeg veerandfinaalis ja Los Angeleses, kus sealsele Galaxyle alistuti eduseisust 1:2 ja langeti kokkuvõttes 1:3 allajäämisega edasisest konkurentsist. Lindpere mängis selles kohtumises 87 minutit.

Martin Vunk mängis 88 minutit, kui tema Famagusta Nea Salamis kaotas võõrsil 0:1 Achna Ethnikosele, kelle koosseisu Ats Purje ei mahtunud. Purje ei mänginud ka nädala teises matšis, milles Ethnikos viigistas 0:0 Enosisega. Magusa võidu sai aga Nea Salamis, olles kodus 1:0 üle Meistrite Liigas ilma tegevast Nikosia APOEList, Vunk sekkus mängu 80. minutil.

Silkeborg pani Taanis kodus oma 4:1 paremuse maksma FC Midtjyllandi vastu, kuid Kaimar Saag selles matšis väljakul ei käinud. Võit tõstis Silkeborgi pärast 15 vooru 20 silmaga seitsmendaks. Astme võrra madalamal teenis Andrei Sidorenkov Viborg FFi 3:3 viigimängus Vestsjaellandi vastu 18. minutil punase kaardi. Viborg on neljas.

Venemaa esiliigas sekkus Vladimir Voskoboinikov FK Himki 2:0 võidumängu Krasnojarski Jenissei vastu 87. minutil vahetusest. Aleksandr Dmitrijev jäi Sverdlovski oblasti Urali 0:0 viigimängus Habarovski SKA-Energia vastu pingile. Kaks vooru enne hooaja lõppu on Ural 59 punktiga kuues, Himki 48 silmaga 11nes.

Daniil Ratnikovita mänginud Varna Cherno More sundis Bulgaarias oma 2:0 paremust tunnistama PFK Beroe. 12 matšist 20 silma kogunud Varna on kaheksas.

Timisoara Politehnica teenis Rumeenia esiliigas järjekordse võidu, seekord tulemusega 3:0 Plitesti Argesti üle. Kolmanda järjestikse nullimängu teinud Sergei Lepmets sai kirja 90 minutit. Timisoara hoiab 12 voorust kogutud 27 silmaga teist kohta.

Vigastust raviva Mihkel Aksalu leivaisa Sheffield United võitis Inglismaa tugevuselt kolmandas liigas 1:0 Stevenage'i. United on tihedas konkurentsis 29 silmaga viies.

Ingemar Teever ja Pfullendorf avasid Saksamaa tugevuselt neljandas liigas 16. voorus võiduarve, alistades minimaalse 1:0 skooriga Karlsruher SC II. Seni vaid üheksa punkti teeninud Pfullendorf on viimasel, 18. kohal.