Edur vahetati pingile 59. minutil. Etari kodumäng Montanaga lõppes väravateta viigiga.

Etar asub liigatabelis 16 vooru järel 11 punktiga viimasel ehk 14. kohal. Kahe võidu ja üheksa kaotuse kõrval on tehtud viis viiki.

Varasemalt on Edur Bulgaaria liigas pääsenud platsile kaks korda vahetusest ning teinud 60 minutit kaasa kohalikus karikasarjas, kui oktoobris saadi 1/16-finaalis penaltiseerias võit esiliigaklubi Sozopoli üle.

Levadias jalgpalluriteed alustanud Edur ja 2019. aasta jaanuaris esimest korda Tuleviku särgi selga tõmmanud Edur on Eesti U21 koondises kirja saanud kolm kohtumist. Viimati mängis ta 90 minutit tänavu 17. novembril EM-valikmängus just Bulgaaria U21 koondise vastu. Eesti kaotas selle kohtumise võõrsil 0:3.

Esmaspäeval teatas JK Tulevik, et Viljandist siirdub Bulgaariasse ka nende naiskonda esindanud ründaja Gerli Israel, kelle uueks klubiks saab järgmisel hooajal Bulgaaria naiste meistriliiga neljas klubi Stara Zagora Lokomotiv.