Sloveenia vastu terve kohtumise vältel domineerivamaks pooleks olnud Eesti ainus tabamus sündis 58. minutil, kui sihile jõudis Artur Rättel, kes kasutas ära vastaste väravavahi eksimuse.

Kuna Prantsusmaa ja Ukraina mängisid samal ajal Rakvere linnastaadionil 1:1 viiki, jäi Eestit edasipääsu taganud teisest kohast lahutama vaid üks punkt.

U-17 koondise peatreener Frank Bernhardt jäi hoolealustega rahule, kuid kahetses teises voorus saadud 1:3 kaotust Prantsusmaale. "Suutsime Prantsusmaa vastu 70 minutit korralikult mängida, kuid ei realiseerinud oma võimalusi," analüüsis Bernhardt. "Eesliinis jäi meil täpsusest vajaka."

Juhendaja sõnul on praeguses kuni 17-aastaste rahvusmeeskonnas mängijaid, kellel potentsiaali tulevikus mehetegusid korda saata. "Sloveenia vastu olid ohjad meie käes ning hea töö kaitses ei võimaldanud neil erilisi võimalusi tekitada," lausus sakslane. "Kokkuvõttes on neli punkti hea saak."

Valikturniiri võitis Prantsusmaa 7 punktiga. Järgnesid Ukraina 5, Eesti 4 ja Sloveenia 0 punktiga.

Eesti tänane koosseis: Karli Kütt, Bert Klemmer, Artur Pikk, Karol Mets, Andreas Raudsepp, Karl-Eerik Luigend, Hannes Anier, Richard Leht (52. Dmitri Knjazev), Sander Mikk, Martin Ustaal (73. Krister-Kaspar Rannamaa), Artur Rättel (78. Ivo-Henri Pikkor).