Mängijate koolikohustuste, Balti liiga ja vigastuste tõttu Ukrainasse nõrgendatud koosseisuga sõitnud Eesti koondis jäi kohe avaminutitest surve alla, mis pärast Olexandr Noyoki tabamust 14. minutil leevenes.

“Esimesel 20-25 minutil oli meil probleeme, ei olnud nende tempo ja stiili jaoks valmis, kuid hiljem saime ennast mängu sisse,” lausus peatreener Frank Bernhardt. “Teisel poolajal tegid mõlemad palju vahetusi, suutsime Ukraina isegi surve alla panna, kuid mängu lõpp kuulus taas neile.”

Eestil oli poolaja lõpus hea võimalus viigistada, kui Karl-Eerik Luigendi antud karistuslöögi järel jäi pall vastaste väravajoonele pidama. Paraku ei jõudnud keegi külalismeeskonnast enne ukrainlasi jaole.

Teisel poolajal tekitas Eesti Bernhardti sõnul kaks sajaprotsendilist võimalust, kuid Andreas Raudsepa söödu lõikas viimasel hetkel vahelt väravavaht, hiljem ei õnnestunud samal mehel väravasse lükata Martin Ustaali söötu.

Maikuuseks Eliitringi turniiriks valmistuv U-19 koondis, millesse kuuluvad 1992. aastal ja hiljem sündinud poisid, mängis Ukrainas koosseisus, kus 1993. aastal sündinud mängijaid oli kokku 12.

UKRAINA - EESTI 1:0 (1:0)
Värav : 14. Olexandr Noyok

Eesti koosseis: 1-Marko Meerits, 2-Artur Pikk, 3-Elvis Liivamägi (77. 17-Juri Gavrilov), 4-Joel Indermitte, 5-Karol Mets, 6-Andreas Raudsepp (77. 13-Kevin Ingermann), 7-Kaarel Torop (55. 16-Mikk Metsa), 8-Karl-Eerik Luigend, 9-Trevor Elhi (85. 15-Valjo Kütt), 10-Martin Ustaal, 11-Aleksei Belov (70. 18-Dmitri Knjazev).
Varus: 12-Mart-Mattis Niinepuu, 13-Kevin Ingermann, 14-Taavi Viikna, 15-Valjo Kütt, 16-Mikk Metsa, 17-Juri Gavrilov, 18-Dmitri Knjazev