Eesti jalgpallinoored kaotasid Granatkini memoriaalil Aserbaidžaanile


Eesti U19 jalgpallikoondis
Eesti U19 jalgpallikoondisFoto: EJL

Eesti U19 jalgpallikoondis jäi Venemaal Peterburis toimuval Valentin Granatkini memoriaalil 0:3 alla Aserbaidžaanile. Meie noortekoondist ootab veel ees üks matš, kui reedel kohtutakse mängus 11. kohale Moldovaga.

Aserbaidžaan läks kohtumist juhtima juba kolmandal minutil, kui suurepärase individuaalse sooritusega sai hakkama Pilagha Mehdiyev, kes lõi tugeva kauglöögi meie värava ristnurka, kirjutab jalgpall.ee.

Avapoolajal omas kaht head võimalust veel Farid Nabiyev, kes ei suutnud siiski kahe löögiga väravaraami tabada. Aserbaidžaani teine värav sündis 42. minutil, kui paremalt äärelt tulnud tsenderduse suunas täpse pealöögiga tagumisse nurka Dogukan Oksuz.

Teise poolaja esimese võimaluse eest hoolitsesid vastased, kuid Oksuzi kauglöök läks väravast mööda. 79. minutil tabas Ali Sadikhov veel latti ning kohtumise kolmas värav sündis 86. minutil, mil täpne oli Ibrahim Aliyev. Eesti kaotas oma väljakupoolel palli ning Aliyev suutis üks-ühe vastu olukorras Eesti väravavahi Henri Perki üle mängida.

Perk päästis Eesti kohtumise viimasel minutil, kui suutis suurepärase tõrjega hoida väravast eemal Bahadur Haziyevi löögi.

Futboliit