Eesti jalgpallinoored astuvad vastu Itaalia legendidele

 (6)
Eesti vs Kreeka U19 jalgpall
Foto: Hendrik Osula

Eesti U-17 koondis kohtub kolmapäeval, 22. mail kell 18 Tallinnas peetavas maavõistlusmängus Itaalia eakaaslastega, keda juhendavad legendaarsed Luigi Di Biagio ja Francesco Toldo.

Eesti ja Itaalia U-17 koondised kohtusid omavahel ka mullu, kui Eesti saavutas tänu Rauno Sappineni väravale 1:0 võidu.

Itaalia noorte peatreener Luigi Di Biagio esindas aastatel 1998–2002 oma riiki 31 mängus, seal hulgas kahel MM- ja ühel EM-finaalturniiril. Francesco Toldo kaitses aastatel 1995–2004 Itaalia koondise väravat 28 korda, kuuludes koosseisu kahel MM- ja kahel EM-finaalturniriil. Mõlemad mehed aitasid Itaalial tulla 2000. aasta EM-finaalturniiril hõbedale.

Eesti – Itaalia U-17 maavõistlus toimub kolmapäeval, 22. mail kell 18:00 Eesti Jalgpalli Liidu Tallinna Noorte Treeningkeskuse staadionil (Kotka tänav 12, Tallinn). Pilet maksab 2 eurot, tasuta sissepääs on LHV jalgpallikaardi ja Jalgpallihaigla liikmekaardi ettenäitamisel.

Eesti U-17 koondis

Väravavahid


Viktor Avilov (09.08.1997) – Tallinna FC Infonet


Kermo Hunt (26.05.1997) - Pärnu JK



Vladislav Tsvetkov (17.10.1997) - JK Sillamäe Kalev

Kaitsjad


Janar Adler (30.06.1997) – Tallinna FC Levadia

Oskar Berggren (30.10.1997) – Viljandi JK Tulevik

Seotud lood:

Braien Kaldoja (14.08.1997) – Tallinna FC Levadia

Siim Kask (21.03.1997) – Tartu JK Tammeka

Jan Kokla (29.05.1997) – FC Nõmme United


Kert Krusel (11.04.1997) – FC Nõmme United

Henrik Kummer (29.01.1997) – FC Nõmme United



Poolkaitsjad

Peeter Klein (28.01.1997) – FC Nõmme United


Hendrik Nälk (16.06.1997) – Viljandi JK Tulevik


Mart Paul Preiman (01.05.1997) – FC Nõmme United

Kristjan Prunn (01.02.1997) – Tallinna FC Levadia


Randin Rande (28.07.1997) – FC Nõmme United


Henri Reinvald (03.03.1997) – Tallinna FC Levadia

Herol Riiberg (14.04.1997) – Tallinna FC Flora


Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – FC Nõmme United


Rasmus Tauts (07.01.1997) – Tartu JK Tammeka


Andrei Sadovoi (21.02.1997) – Tallinna JK Legion

Ründajad


Eduard Golovljov (25.01.1997) – Tallinna FC Infonet


Andrei Klimtšuk (28.05.1997) – Tallinna JK Legion

Roger Teor (11.05.1997) – Viljandi JK Tulevik

Peatreener: Lars Hopp


Abitreener: Kristen Viikmäe


Väravavahtide treener: Oleg Andrejev

Itaalia U-17 koondis

Väravavahid

Alex Meret (22.03.1997) - Udinese Calcio

Armando Prisco (13.02.1997) - Genoa Cricket and Football Club

Kaitsjad

Francesco Bordi (28.01.1997) - A.S. Roma

Mauro Coppolaro (10.03.1997) - Reggina Calcio

Ivan Francesco De Santis (21.05.1997) - A.C. Milan

Simone Giuliano (28.04.1997) - U.S CTTA' Di Palermo

Giorgio Palumbo (16.01.1997) - S.C.C Napoli

Davide Vitturini (21.02.1997) - Delfino Pescara

Poolkaitsjad

Nicoló Barella (07.02.1997) - Gagliari Calcio

Alfredo Bifulco (19.01.1997) - S.S.C Napoli

Saulo Brambilla (14.01.1997) - Internazionale F.C.

Gianfilippo Felicioli (30.09.1997) - A.C. Milan

Melkamu Taufel (08.02.1998) Internazionale F.C.

Claudio Zappa (30.03.1997) - U.C. Albinoleffe

Ründajad

Andrea Casiraghi (13.01.1997) - A.C. Milan

Salvatore Lancia (10.02.1997) - Reggina Calcio

Davide Sabbioni (05.03.1997) - Torino F.C

Valerio Trani (16.05.1997) - A.S. Roma

Peatreener: Luigi Di Biagio

Abitreener: Francesco Toldo

Futboliit (talgpall)