Tänavu tabelis ikka viimast kohta hoidnud Tallinna Kalev alistas seni väga hästi mänginud FC Kuressaare koguni 3:0.

Kohtumise skoori avas Reinhard Reimaa 24. minutil. Kalevi eduseisu suurendas 62. minutil Andreas Raudsepp ning lõppskoori vormistas 77. minutil Wale Musa Alli.

Võidu teenis ka sel hooajal mitmeid suuri kaotusi saanud Maardu Linnameeskond. Maardu alistas koduväljakul 2:1 Tartu Tammeka.

Tammeka asus 2. minutil Sander Kapperi tabamusest juhtima. Kodumeeskonnale tõid aga võidu Alger Džumadili 40. ja Sho Hayasaka 53. minuti väravad.

Punkte kaotas ka värske karikavõitja Narva Trans, kes viigistas võõrsil 1:1 Viljandi Tulevikuga. Viljandi asus 60. minutil Kaimar Saagi tabamusest juhtima. Transile tõi viigi Janar Õunapi 89. minuti omavärav.

Trans jätkab tabelis viiendal kohal (17 punkti). Kuressaare (15 punkti) on jätkuvalt kuues ja Viljandi (9 punkti) kerkis seitsmendaks. Maardu (9 punkti) tõusis tänu võidule kaheksandaks, Tartu (8 punkti) langes aga üheksandaks. Kalev (8 punkti) jätkab ikkagi viimasel kohal.