Kuressaare seljatas Viljandi koduväljakul 4:1. Külalised asusid 5. minutil Illimar Loigo tabamusest küll juhtima, kuid juba 20. minutil viigistas Märten Pajunurm seisu. 22. minutil viis Otto-Robert Lipp saarlased juhtima ning 29. minutil suurendas sama mees eduseisu. Avapoolaja esimesel lisaminutil vormistas Pajunurm lõppseisu.

Teises samal ajal toimunud kohtumises tegid Maardu Linnameeskond ja Tallinna Kalev 2:2 viigi. Viimasel kohal olev Maardu vajas enda olukorra parandamiseks hädasti võitu, kuid eduseis mängiti kahel korral maha.

Maardu asus 35. minutil Sho Hayasaka tabamusest juhtima. Maardu juhtis pikalt, kuid 78. minutil tõi Andreas Raudsepp tabloole viigi. Maardu sai uuesti kiirelt juhtima – 82. minutil tegi skoori Vitali Gussev. Maardu eduseis ei kestnud omakorda samuti kaua. Kalevi sangariks kerkis 84. minutil Hannes Anier.

Kuressaare on 32. vooru järel nüüd tabelis 23 silmaga seitsmes, Viljandi hoiab 22 punktiga kaheksandat kohta. Kalev on 21 punktiga üheksas ja Maardu 17-ga viimane ehk kümnes.

Tabeli tipus on Floral Transi alistamise järel nüüd 81 punkti ja edu mängu vähem pidanud FCI Levadia ees juba 11 silma.