Eesti jalgpallikoondised mängivad sel nädalal Sloveenia, Šveitsi ja Islandiga


Eesti jalgpallikoondised mängivad sel nädalal Sloveenia, Šveitsi ja Islandiga
Foto: Taavi Arus

Jalgpallisõpru on sel nädalal ees ootamas mitu maiuspala - kodumurul on võimalik kaasa elada seitsmele koondise mängule nii Tallinnas kui ka Haapsalus.

Esimesena astuvad homme, 30. augusti õhtul kell 18 Haapsalu staadionil peetavas sõpruskohtumises vastamisi Eesti ja Šveitsi U-18 noormehed.

1. septembril kell 10.45 on samad esindused vastamisi Eesti Jalgpalli Liidu Tallinna Noorte Treeningkeskuse staadionil (Kotka 12a/Spordi 11a), kuhu pääseb samuti tasuta kaasa elama.

Neljapäeva, 1. septembril õhtul kell 19 võõrustab Eesti U-21 koondis A. Le Coq Arenal Euroopa meistrivõistluste valiksarja avamängus samuti Šveitsi. Pileti hinnaks on 5 eurot, sooduspilet 3 eurot. Sooduspileteid saavad osta 1988. aastal ja hiljem sündinud ning 1950. aastal või varem sündinud isikut tõendava dokumendi alusel.

Reede, 2. septembril õhtul kell 21.45 on võimalik Eesti Televisiooni ja Vikerraadio vahendusel kaasa elada Ljubljanas peetavale Sloveenia - Eesti meeste A-koondiste EM-valikmängule.

Jalgpallikoondiste etteasted koduväljakul jätkuvad laupäeval, 3. septembril kell 17, kui järgmise aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniiriks valmistuv Eesti U-19 koondis võõrustab Eesti Jalgpalli Liidu Tallinna Noorte Treeningkeskuse staadionil Islandit.

Futboliit (talgpall)