Eesti jalgpallikoondise koosseisus tehti sunnitud muudatusi, mitu olulist mängijat Armeeniasse ei sõida

 (22)
Eesti - Saksamaa
Joonas Tamm (paremal).Foto: Madis Veltman

Eesti meeste jalgpallikoondise koosseisus tehti teisipäevaseks UEFA Rahvuste liiga mänguks Armeeniaga sunnitud muudatusi.

Juba varem oli teada, et Armeenia vastu ei tee kaasa Henrik Ojamaa ja vigastatud Michael Lilander, nüüd lisandus veel kaks eemalejääjat, sest klubi juurde naaseb Joonas Tamm ja eilses mängus sai vigastada Taijo Teniste. Koosseisu lisandus Henrik Pürg.

Eesti koondis reisib Tallinnast Jerevani täna kell 16 väljuva Nordica tellimuslennuga. ETV2 otseülekanne Armeenia – Eesti UEFA Rahvuste liiga mängust algab teisipäeval, 8. septembril kell 18.50.

Eesti koondise koosseis mänguks Armeeniaga:

Väravavahid
Artur Kotenko (20.08.1981) – Tallinna FCI Levadia 27/0
Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 1/0
Karl Johan Pechter (02.03.1996) – Tartu JK Tammeka 0/0

Kaitsjad
Karol Mets (16.05.1993) – Stockholmi AIK (SWE) 62/0
Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 45/0
Nikita Baranov (19.08.1992) – Karmiotissa FC (CYP) 38/0
Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
Henri Järvelaid (11.12.1998) – Vendsyssel FF (DEN) 1/0

Seotud lood:

Poolkaitsjad ja ründajad
Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 120/25
Sergei Zenjov (20.04.1989) – Karagandõ Šahtjor (KAZ) 85/13
Henri Anier (17.12.1990) – Paide Linnameeskond 62/13
Ilja Antonov (05.12.1992) – Ararat-Armenia (ARM) 50/2
Mattias Käit (29.06.1998) – NK Domžale (SVN) 27/5
Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 25/2
Frank Liivak (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 18/2
Mihkel Ainsalu (08.03.1996) – FK Lviv (UKR) 8/0
Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – Tallinna FCI Levadia 7/0
Vladislav Kreida (25.09.1999) – Tallinna FC Flora 4/0
Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – Tallinna FC Flora 2/0
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA) 1/0

Peatreener: Karel Voolaid
Abitreenerid: Mario Hansi, Aivar Anniste, Vladimir Vassiljev
Väravavahtide treener: Mart Poom
Kehalise ettevalmistuse treener: Ott Meerits
Arst: Kaspar Rõivassepp
Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Marius Unt, Priit Lehismets
Mänedžer: Miko Pupart

Eesti meeste koondise mängud 2020 (Eesti aja järgi):
05.09.2020 kell 19.00 Eesti – Gruusia, A. Le Coq Arena (Rahvuste liiga)
08.09.2020 kell 19.00 Armeenia – Eesti, Jerevan (Rahvuste liiga)
07.10.2020 kell 19.00 Eesti – Leedu, A. Le Coq Arena (maavõistlus)
11.10.2020 kell 19.00 Eesti – Põhja-Makedoonia, A. Le Coq Arena (Rahvuste liiga)
14.10.2020 kell 21.45 Eesti – Armeenia, A. Le Coq Arena (Rahvuste liiga)
11.11.2020 Itaalia – Eesti (maavõistlus)
15.11.2020 kell 16.00 Põhja-Makedoonia – Eesti (Rahvuste liiga)
18.11.2020 kell 19.00 Gruusia – Eesti (Rahvuste liiga)

Futboliit (talgpall)