Eesti jalgpallikoondise esiväravavaht lõpetas ootamatult karjääri

 (38)
Eesti jalgpallikoondise esiväravavaht lõpetas ootamatult karjääri
Sergei Lepmets.Foto: Zuma Press/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise esiväravavaht Sergei Lepmets teatas ootamatult jalgpallurikarjääri lõpetamisest. 33-aastane Levadia liige kavatseb küll klubi nimekirja edasi jääda, kuid Tallinnas baseeruva meeskonna esiväravavahiks saab Artur Kotenko.

"Olen tüdinud professionaalsest jalgpallist. Lisaks ei meeldi mulle klubi juhtkonna pakutavad tingimused," loetles Lepmets üles põhjuseid, miks ta karjääri lõpetas. "Eriolukorra ajal leidsin omale hea töö ning klubi ei nõustunud, et ma sporti ja muud tööd omavahel kombineerin. Ma pean mõtlema oma tuleviku peale ja ei saa midagi teha, kui mul ei ole võimalik kahte asja korraga teha," rääkis Lepmets venekeelsele ERR-ile.

Lepmets asus tööle Tallinna Munitsipaalpolitseisse. "Ma jään ka Levadiasse, kuid mitte profijalgpalluri rollis," jätkas Lepmets. "Teisipäevases meistriliiga kohtumises Tallinna JK Legioni vastu olen varumees. Klubi juhtkond ütles, et uksed jäävad minu jaoks alati avatuks. Plaanin edasi mängida klubi teises meeskonnas."

Eesti koondise ridades on Lepmets teinud 12 kohtumist. Debüütmängu tegi ta 2018. aastal ning esiväravavahiks tõusis aasta hiljem.

Loe artikli täisteksti ERR-i spordiportaalist.

Futboliit (talgpall)