Mängu asus 17. minutil juhtima Omaan, kui Abdul Aziz Al Miqbali äärelt tulnud tsenderduse peaga väravasse saatis.

85. mänguminutil õnnestus Eestil Henri Anieri väravast viigistada ning vaid kolm minutit hiljem lõi eestlaste võiduvärava Gert Kams. Rohkem väravaid enam ei löödud ning Eesti koondis saigi vaatamata vähestele väravavõimalustele sõprusmängus 2:1 võidu.
Eesti algkoosseisu kuulusid tervelt kolm debütanti - Nõmme Kalju vasakkaitsja Ken Kallaste, FC Levadia keskväljamees Ilja Antonov ja FC Flora poolkaitsja Karl Mööl.

Eesti: 22-Artur Kotenko (76. 12-Stanislav Pedõk), 2-Tihhon Šišov, 19-Alo Bärengrub, 4-Igor Morozov, 5-Ken Kallaste, 16-Sergei Mošnikov (64. 11-Henri Anier), 17-Ilja Antonov (57. 9-Eino Puri), 13-Martin Vunk (82. 3-Taavi Rähn), 7-Siim Luts, 15-Karl Mööl (46. 6-Gert Kams), 18-Ats Purje (74. 8-Andre Frolov).