Eesti jalgpallikoondis tegi Armeeniaga mängu eel koosseisus vangerdused

 (27)
Eesti jalgpallikoondis tegi Armeeniaga mängu eel koosseisus vangerdused
Eesti jalgpallikoondisFoto: Kiur Kaasik

Eesti meeste jalgpallikoondise koosseisus toimusid enne kohtumist Armeenia vastu sunnitud muudatused, kui laagrist lahkusid Siim Luts ja Markus Soomets ning liitus Martin Miller.

Siim Luts alustas mängu Põhja-Makedoonia vastu algkooseisus, kuid vahetati avapoolajal välja, sest ta tegi haiget hüppeliigesele. Eile varumeestepingil olnud Markus Soomets jääb järgmisest kohtumisest eemale külmetushaiguse tõttu.

Tallinna FC Flora 23-aastane poolkaitsja Martin Miller on Eesti koondist esindanud üheksas mängus ja löönud ühe värava. Eesti pole üheski mängus, kus Miller platsil on käinud, kaotusevalu tundnud. 2016. aastal Antigua ja Barbuda vastu debüüdi teinud Miller lõi oma esimese värava A-koondises 2017. aastal võõrsil 2:0 võidumängus Fidži vastu.

Eesti – Armeenia kohtumine toimub kolmapäeval, 14. oktoobril kell 21.45 A. Le Coq Arenal.

Eesti koondise koosseis:

Väravavahid

1 Artur Kotenko (20.08.1981) – Tallinna FCI Levadia 27/0

22 Matvei Igonen (02.10.1996) – Tallinna FC Flora 4/0

12 Karl Jakob Hein (13.04.2002) – Londoni Arsenal (ENG) 3/0

Seotud lood:

Kaitsjad

23 Taijo Teniste (31.01.1988) – Bergeni Brann (NOR) 80/0

21 Nikita Baranov (19.08.1992) – Karmiotissa FC (CYP) 41/0

3 Artur Pikk (05.03.1993) – Kuopio Palloseura (FIN) 37/1

2 Märten Kuusk (05.04.1996) – Tallinna FC Flora 4/0

13 Michael Lilander (20.06.1997) – Tallinna FC Flora 4/0

16 Henrik Pürg (03.06.1996) – Tallinna FC Flora 3/0

18 Henri Järvelaid (11.12.1998) – Vendsyssel FF (DEN) 3/0

17 Kristjan Pelt (12.07.2001) – Paide Linnameeskond 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad

14 Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 122/25

4 Mattias Käit (29.06.1998) – NK Domžale (SVN) 30/5

15 Rauno Sappinen (23.01.1996) – Tallinna FC Flora 28/4

11 Frank Liivak (07.07.1996) – Tallinna FC Flora 20/3

19 Pavel Marin (14.06.1995) – Viljandi JK Tulevik 11/2

20 Mihkel Ainsalu (08.03.1996) – FK Lviv (UKR) 11/0

10 Martin Miller (25.09.1997) – Tallinna FC Flora 9/1

5 Vladislav Kreida (25.09.1999) – Tallinna FC Flora 6/0

9 Vlasiy Sinyavskiy (27.11.1996) – Tallinna FC Flora 4/0

7 Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA) 3/0

8 Mark Anders Lepik (10.09.2000) – Tallinna FC Flora 2/0

6 Edgar Tur (28.12.1996) – Paide Linnameeskond 1/0

Futboliit (talgpall)