Eesti alustas aktiivselt ja teenis kiirelt kaks nurgalööki, ent siis sai Uruguay oma mängu käima. Esimene värav löödi 12. minutil, kui Forlani nurgalöögi lükkas peaga väravasse Caceres. Mäng jätkus Uruguay taktikepi all, puhkama mindi siiski väljakuperemeeste napis 1:0 eduseisus.

Teisel poolajal Uruguay surve jätkus. 55. minutil sai Uruguay järjekordse nurgalöögi. Lugano libastus trahvikastis ja pallini ei jõudnud. Mänguvahend lendas Reintame jalale, kes lõi omavärava.

Kohtumise viimane värav sündis 71. minutil. Uruguay tegi kiire rünnaku. Pall mängiti trahvikasti Lodeirole, kes 15 meetri pealt lõi vabaks jäänuna 3:0.

Uruguay - Eesti 3:0

2. poolaeg:

90. minut. Mäng on läbi.

86. minut. Eesti üks harvadest rünnakutest. Puri nõrk pealelöök maapõrkest pole Uruguay väravavahi Muslera jaoks probleem.

84. minut. Uruguay domineerib mängu käiku ja teenib järjekordse nurgalöögi. Eesti õnneks ei kujuta see endast ohtu.

74. minut. Cavani keerutab palli Eesti väravalatti.

71. minut. Uruguay teeb pärast Puri pallikaotust kiire rünnaku. Pall mängitakse trahvikasti Lodeirole, kes 15 meetri pealt lööb vabaks jäänuna 3:0.

63. minut. Eesti rünnak lõppeb nurgalöögiga, mis endast ohtu ei kujuta.

55. minut. Uruguay saab järjekordse nurgalöögi. Lugano libastub trahvikastis ja pallini ei jõua. Mänguvahend lendab Reintame jalale, kes lööb omavärava. Uruguay juhib 2:0.

54. minut. Uruguay kiirrünnak lõppeb Lodeiro pealelöögiga, mis läheb napilt väravast mööda.

53. minut. Uruguay surve. Lõuna-Ameerika suur jalgpalliriik on teisel poolajal teeninud juba kolm nurgalööki, mille Eesti kaitsjad on ära klaarinud.

47. minut. Anier pääseb vastase kaitsest läbi, pääseb väravavahiga silmitsi, ent pallini ei ulatu ja Muslera likvideerib momendi.

1. poolaeg:

45.+1. minut. Avapoolaeg on läbi.

45.+1. minut. Forlan mängib Eesti karistusalas Kruglovi üle. Uruguay teist väravat ei saa, sest Londak tõrjub palli.

42. minut. Forlani pealelöök 20 meetri pealt lendab väravast mööda.

39. minut. Cavani ja Forlan on pääsemas Londakuga silmitsi. Esimesena jõuab pallini Eesti koondise puurilukk, kes likvideerib ohtliku olukorra.

34. minut. Eesti karistuslöök paarikümnelt meetrilt. Kams kõmmutab palli meetri üle värava.

33. minut. Pereira pääseb ohtlikult peaga löögile. Pall lendab Eesti väravaposti.

28. minut. Lodeiro mängitakse karistusalas Londakuga silmitsi. Uruguailane lööb aga üle värava.

22. minut. Eesti teenib neljanda nurgalöögi ja kohe ka viienda. Uruguay kaitsjad tegutsevad oma karistusalas aga täpselt.

20. minut. Puri pealelöök trahvikastist lendab napilt üle värava.

18. minut. Tenno võitleb vastasega palli pärast, teeb vea ja saab kollase kaardi.

16. minut. Eestile kolmas nurgalöök. See on juba ohtlikum, ent Uruguay lööb palli puhtaks.

12. minut. Forlan annab Uruguay nurgalöögi, mille Caceres peaga väravaks realiseerib.

7. minut. Suarez teenib trahvikasti paremalt servalt karistuslöögi. Suurt ohtu see Londaku värava all ei tekita.

4. minut. Esimene ohtlik moment Uruguayl. Võõrustajad teenivad keskvälja paremal äärel karistuslöögi, mis toimetatakse trahvikasti piirile. Pealelöök lendab aga kõrgelt üle värava.

3. minut. Eesti on alustanud aktiivselt ja teenib juba teise nurgalöögi, mille Uruguay väravavaht aga püüab.

2. minut. Eesti teenib nurgalöögi, mis ei kujuta Uruguayle erilist ohtu.

Enne mängu:

Uruguay algkoosseis on järgmine: Fernando Muslera, Maximiliano Pereira, Mauricio Victorino, Diego Lugano, Martín Caceres, Edinson Cavani, Diego Perez, Egidio Arevalo Rios, Gaston Ramirez, Luis Suarez, Diego Forlan.

Eesti algkoosseis: Pavel Londak, Tihhon Šišov, Mikk Reintam, Karl Palatu, Dmitri Kruglov, Gert Kams, Siim Tenno, Sander Puri, Siim Luts, Joonas Tamm, Henri Anier.
Varus: Marko Meerits, Igor Morozov, Meelis Peitre, Andrei Veis, Sergei Mošnikov, Joel Indermitte, Albert Prosa.

Mäng toimub algselt kavas olnud Montevideo asemel hoopis 500 kilomeetrit eemal asuvas Rivera linnas, kuhu mõlemad koondised lendavad ühes lennukis.