Eesti jalgpallikarikavõistluste avaringis testib Jalgpallihaigla FC Florat

 (3)
Eesti jalgpallikarikavõistluste avaringis testib Jalgpallihaigla FC Florat
Foto: Ilmar Saabas

Täna loositi Eesti Jalgpalli Liidus 2011/2012. aasta Eesti meeste karikavõistluste avaringi ehk 1/64-finaali paarid.

Loosirattas oli 90 meeskonda kõigist erinevatest Eesti liigadest, kellest osa pääses 1/32-finaali ilma mänguta. Meistriliiga võistkondadest loositi omavahel kokku Lasnamäe FC Ajax ja FC Kuressaare.

Karikavõistluste võitja tagab endale kohale UEFA Euroopa Liiga II eelringis, karikafinaal toimub 2012. aasta mais. Mullust võitu asub kaitsma FC Flora, kes kohtub avaringis IV liiga meeskonnaga JK Jalgpallihaigla.

Eesti 2011/2012. aasta karikavõistlused - 1/64-finaalid:

Jõgeva SK Noorus-96 (III) - Saue JK Laagri (III)
Viimsi FC Igiliikur (IV) - SK Tapa (IV)
FC Nõmme United (II) - Keila JK (III)
Nõmme JK Kalju (ML) - Nõmme JK Kalju III (IV)
Kuusalu JK Rada (III) - FC Tabivere (III)
Valga FC Warrior (EL) - Tartu JK Tammeka (II)
Tallinna FC Levadia (ML) - Kohtla-Järve FC Lootus (EL)
FC Ararat TTÜ (III) - Viljandi JK Tulevik (II)
JK Tallinna Kalev Juunior (IV) - FCF Järva-Jaani SK (III)
Lasnamäe FC Ajax (ML) - FC Kuressaare (ML)
JK Welco Elekter (III) - JK Tallinna Kalev III (III)
FC Toompea 1994 (IV) - Jõhvi JK Orbiit (II)
FC Elva (III) - JK Luunja (II)
Tallinna FC Infonet (EL) - FC Haiba (IV)
FC Maardu (III) - FC Kose (III)
Tabasalu Palliklubi (II) - Tallinna FC Twister (IV)
Tallinna FC Aktamar (IV) - Valga FC Warrior II
Tallinna JK Kaitseliit Kalev (II) - FC Viljandi (ML)
Saaremaa JK Aameraas (III) - JK Tallinna Kalev (EL)
Tallinna FC Reaal (IV) - Pärnu Linnameeskond (EL)
Tartu FC HaServ (II) - Narva JK Trans (ML)
JK Jalgpallihaigla (IV) - Tallinna FC Flora (ML)
EMÜ SK (III) - FC Otepää (III)
FC Lelle (IV) - HÜJK Emmaste (II)
Raasiku FC Joker 1993 (III) - FC Otepää II (IV)
Tallinna FC Olympic (II) - FC Kiiu (IV)

Loosi tahtel pääsesid otse 1/32-finaali:

FC Aspen (IV)
Tallinna FC Soccernet (IV)
SK Tääksi (IV)
Tallinna JK Kaitseliit Kalev II (IV)
Rapla JK Atli (III)
Kiviõli Tamme Auto (EL)
Paide Linnameeskond (ML)
Tallinna FC Flora II (EL)
Saaremaa JK (III)
Türi JK Ganvix (II)
Navi Vutiselts (III)
Ambla Vallameeskond (IV)
Kristiine JK (IV)
Kärdla Linnameeskond (III)
JK Sillamäe Kalev (ML)
SK Mercury (III)
Tartu SK 10 Premium (II)
Rakvere JK Tarvas (II)
FC Eston Villa (IV)
Tallinna JK Legion (EL)
JK Visadus (III)
Loo JK (IV)
Võru JK (III)
Nõmme JK Kalju II (II)
FCF Tallinna Ülikool (IV)
FC Pokkeriprod (IV)
Tallinna JK Piraaja (III)
Tabasalu JK II (IV)
Paide Kumake (II)
Tartu JK Tammeka (ML)
JK Suema Cargobus (IV)
Tallinna FC Puuma (II)
Sörve JK (II)
Saku Sporting (IV)
Leisi JK (IV)
Pärnu FC Metropool (III)
Põlva FC Lootos (III)
Tartu Quattromed (IV)

Futboliit (talgpall)