Eesti jalgpalligalal astuvad üles põnevad esinejad

 (3)
Pohlak annab Aksalule Kalevipoja kuju
Pohlak annab Aksalule Kalevipoja kujujalgpall.ee

Sel pühapäeval, 9. detsembril Estonia kontserdisaalis peetaval jalgpalligalal pakuvad külalistele muusikalisi etteasteid Helin-Mari Arder, Inger Fridolin ja Andreas Poom. Lavale tuleb ka traditsiooniline Unistuste Bänd.

Arder on lõpetanud G. Otsa nimelise Tallinna muusikakooli pop-jazz laulu eriala ning pop-jazz laulu ning muusika-pedagoogika eriala Helsingi Ülikoolis Stadia. Tema esimene heliplaat ilmus 2003. aasta lõpus ning nüüdseks on ta solistina laulnud enam kui kümnel albumil.

Inger Fridolin, artistinimega INGER tuli laiema avalikkuse ette, kui osales Noortebänd 2017 finaalis. Samal aastal pälvis ta ka Raadio 2 „Aasta Demo” auhinna. 2019. aasta Eesti Laulul esineb Inger poolfinaalis. Fridolin on tihedalt seotud ka jalgpalliga ja esindanud mängijana Eesti noortekoondisi ja FC Florat. Ühtlasi tegutseb ta Viimsi MRJK-s noortetreenerina.

Mart Poomi 14-aastane poeg Andreas Poom on vaatamata oma noorusele laulnud juba pikalt ning paar aastat tagasi hakkas tegelema ka laulukirjutamisega. Tema esimene singel, „Truth is” ilmus sel aastal.

Lisaks astub galal üles ka Unistuste Bänd, mis pannakse kokku erinevatest jalgpalliga seotud muusikutest. Sel aastal kuuluvad bändi FC Reaali mängijad ja jalgpallikommentaatorid Joel-Rasmus Remmel ja Kaspar Kalluste, pikki aastad Eesti madalamates liigades mänginud Eesti Jalgpalli Liidu asepresident Andri Hõbemägi, G. Otsa nimelise muusikakooli lõpetanud Kristjan Kaasik ning jalgpallifänn Siim Usin.

Jalgpalligala toimub pühapäeval, 9. detsembril Estonia kontserdisaalis. Pääsmed galale on saadaval Piletilevis.

Futboliit (talgpall)