Eesti jalgpalli karikavõistlustel said järgmisesse vooru Infonet ja Trans

(2)
JK Narva Trans - JK Infonet, X voor
JK Narva Trans - JK Infonet, X voorFoto: Sergei Stepanov

1/16-finaalis alistas Infonet Tallinna Kalevi tasavägises mängus 2:1, Trans oli üle Flora duublist 4:2.

Infonet oli kusjuures veel 81. minutil 0:1 kaotusseisus oli, nimelt viis Stefan Tripkovic kalevlased 52. minutil juhtima, vahendab Soccernet.

Kuid Infoneti veteranmängijad suutsid viimase kümne minutiga tuua enda koduklubile siiski väärtusliku võidu: Konstantin Nahk ja Vladislav Smirnov lõid väravad vastavalt 82. ja 89. minutil. Seis võinuks kaotajatele veel hullem olla, kui Kalevi väravavaht Daniil Savitski punase sai ning vastastele penalti andis, ent mängu tulnud varuväravavaht Niinepuu suutis aga Manucho löögi tõrjuda.

Narva Trans võitis Flora duublit veenvalt 4:2. Järgmises karikavoorus ootab idavirumaalasi ees Tartu Santos, Infonetti aga Kohtla-Järve meeskond.