Taanlased pääsesid 17. minutiks Noah Crone (realiseeris penalti) ja Jacob Haahri väravatest 2:0 juhtima. Poolajavile eel lõi Crone oma teise värava, kuid 45. minutil avas ka Aleksandr Šapovalov Eesti väravaarve.

Teisel poolajal lõid taanlaste poolel värava Aral Simsir ja kübaratriki vormistanud Crone. Eesti teine tabamus sündis 89. minutil taanlase Daniel Obbekjæri omaväravast.

Valiksarja avamängus oli Eesti kaotanud 0:6 Venemaale. Teisipäeval mängib meie meeskond oma viimases kohtumises Gruusia eakaaslastega.

U17 EM-finaalturniir toimub 2019. aasta maikuus Iirimaal, kuhu kvalifitseerub lisaks võõrustajale 15 noortekoondist. Valikturniiril pääseb Eliitringi iga alagrupi kaks paremat ja lisaks neli paremat kolmanda koha omanikku.