Eesti ja Kreeka jalgpallimatši festivalialal esineb Traffic

 (1)
Eesti ja Kreeka jalgpallimatši festivalialal esineb Traffic
TrafficErakogu

Laupäeval, 8. septembril astub Eesti – Kreeka jalgpalli UEFA Rahvuste liiga kohtumise eel A. Le Coq Arena festivalialal üles ansambel Traffic. Festivaliala avatakse laupäeval kell 19.45.

Traffic on tegutsenud alates 2006. aastast, kui sellele panid aluse Stig Rästa ja praegune solist Silver Laas. Ansambel on mitmel korral üles astunud populaarsel Eesti Laulu konkursil. 2009. aastal tuldi lauluga „See päev” teiseks ning viis aastat hiljem teeniti kolmas koht palaga „Für Elise”.

Koondise mängudel laulmine ei ole bändi jaoks võõras – 2013. aastal esitas Silver Laas Eesti hümni maavõistluse eel Aserbaidžaaniga.

Festivalialal jagub tegevusi nii suurematele kui ka väiksematele huvilistele. Mängu esitleja Tele2 paneb välja Footdartsi seina ning lisaks loositakse külastajate vahel välja ka hinnaline Samsung Galaxy A6+ telefoni. Jalgpalliliidu toetaja ABC Motorsi poolt on uudistamiseks väljas stiilsed Renault maasturid. Toitlustust pakub Amps Catering ning Sportlandi telgist ja Sportland Football poest on huvilistel võimalik soetada erinevat fänniatribuutikat. Trafficu esinemine festivalialal algab orienteeruvalt 20.30.

Futboliit (talgpall)