Eesti - Belgia mängule tuli müügile viimased 140 piletit

 (1)
Eesti-Belgia
Eesti - Belgia mäng 2009. aastalFoto: Ilmar Saabas

Reedel A. Le Coq Arenal peetavale Eesti – Belgia MM-valikmängule tuli Piletilevis müügile 140 piiratud nähtavusega istekohta.

Kuna peaaegu kõik istekohad on välja müüdud, pani jalgpalliliit müügile 140 piiratud nähtavusega istekohta, mille hind on tavapärasest 50% odavam.

Koondise mängupäev algab 9. juunil kell 19.00, mil avatakse A. Le Coq Arena ümbruses festivaliala, kuhu pääseb Eesti – Belgia piletiga ja kus pakutakse tegevust nii lastele kui ka täiskasvanutele. Staadion avatakse kell 19.45, koondised saabuvad soojendusele kell 21.00 mängueelne tseremoonia leiab aset kell 21.30 ning avavile kõlab kell 21.45.

Seoses festivaliala ja suure hulga pealtvaatajatega on 9. juunil A. Le Coq Arena ümbruses liiklus oluliselt piiratud. Staadioni parklasse pääseb vaid erilubadega, mistõttu soovitab jalgpalliliit mängule tulla ühistranspordiga, jala või jalgrattaga. Autoga saabuvatel pealtvaatajatel tuleb parkimiseks varuda aega ja leida sobiv koht staadionist kaugemal.

Eesti koondise järgmine vastane asub FIFA edetabelis 7. kohal. Senisest viiest omavahelisest kohtumisest on Eestil kirjas üks võit: kui Belgia viimati 2009. aasta oktoobris A. Le Coq Arenat külastas, siis andsid Raio Piiroja ja Konstantin Vassiljevi väravad meile 2:0 võidu.

Futboliit (talgpall)