Dmitri Kruglov liitus FC Levadiaga

 (12)
Andres Oper, Konstantin Vassiljev, Dmitri Kruglov, Tarmo Kink, Eesti jalgpallikoondis
Foto: Hendrik Osula

Tallinna FC Levadia jalgpallimeeskond sõlmis täna töölepingu Eesti koondise 29-aastase vasakääre Dmitri Krugloviga.


Leping kehtib kuni käimasoleva hooaja lõpuni ning sisaldab klauslit, mis lubab Kruglovil augustis soovi korral välisklubisse siirduda.

"Dima tasemega mängija tulek on meie meeskonnale väga oluline. Oleme vasakule äärele pikka aega täiendust otsinud ja nüüd saime suurepärase ning rikkalike kogemustega mehe. Ta annab just ründavas plaanis meie mängupildile palju juurde. Kindlasti on tal suur mängunälg," kommenteeris FC Levadia peatreener Marko Kristal, vahendab Levadia kodulehekülg.

Tallinna Jalgpalli Kooli kasvandik Kruglov siirdus koos lapsepõlvesõbra ja meeskonnakaaslase Konstantin Vassiljeviga FC Levadiasse 2003. aasta alguses. Kiirelt hõivas ta koha esindusmeeskonna põhirivistuses ning tuli 2004. aastal tarmo Rüütli käe all Eesti meistriks ning 2004. ja 2005. aastal karikavõitjaks. 2005. aasta suvel müüs FC Levadia Kruglovi mängijaõigused Venemaa suurklubile Moskva Lokomotiv.

Seni viimase mängu FC Levadia eest pidas Kruglov 22. juunil 2005 Sõle tänava staadionil Tallinna JK Dünamo vastu.

Lokomotiv laenas Kruglovi kolmel korral teistele klubidele - Krasnodari Kubanile (2006), Moskva Torpedole (2007) ja Bakuu Neftchile (2008). Viimase laenulepingu järel omandas Neftchi Kruglovi mängijaõigused täielikult ning Eesti koondislane kandis Aserbaidžaani nimekaima klubi särki kuni 2010. aastani.
Seotud lood:

Hiljem esindas Kruglov Bakuu interit (2010-2011) ja FK Rostovit (2011-2013).

Eesti koondise rivistusel on Kruglovil hetkel kirjas 84 ametlikku maavõistlust ja üks löödud värav.

Futboliit (talgpall)