DELFI VIDEO: Tarmo Rüütli: ongi hea, et Reim kohe alguses laksu kätte sai, on edaspidi ettevaatlikum

 (38)

Eesti jalgpallikoondise endine peatreener Tarmo Rüütli andis tänasel alaliidu kriisikoosolekul oma nägemuse meeskonna probleemidest. Sai ju ka tema 2008. aastal valusa kogemuse Bosnia ja Hertsegoviinas 0:7 kaotuse näol ning oskab praegustele treeneritele supist välja ujumiseks näpunäiteid jagada.

"Võib-olla oligi hea, et sain vitsad kohe alguses. Liigne optimism pole teinekord õigustatud. Martin sai samuti kiirelt laksu kätte, edaspidi on ettevaatlikum. Küll saame hakkama," vaatas Rüütli masendavale olukorrale peale väikse huumoriga.

"Minu sõnum tänasel koosolekul oli, et mõnikord lähevad asjad untsu, aga tuleb anda võimalus ja vaadata ettepoole. Järgmine kord on juba teine vastane ja uued ülesanded, millele tuleb keskenduda."

Eesti koondis kaotas pühapäeval MM-valikmängu Belgiale 1:8. Poolaeg Brüsselis lõppes veel seisul 1:3, kuid 62. minutist alates löödi meile kuue minutiga kolm väravat, lõpu eel veel kaks. Seis on seda kurvem, et tänavu oleme varem kaks "pakki" juba saanud - kevadel 0:7 Portugalilt ja Magnus Pehrssoni viimases mängus 0:5 Bosnialt.

Vaata pikemat intervjuud Tarmo Rüütliga videost!

Futboliit (talgpall)