DELFI VIDEO: Tallinna Kalevi ründaja unistab Senegali koondisse pääsemisest

 (5)
DELFI VIDEO: Tallinna Kalevi ründaja unistab Senegali koondisse pääsemisest
Foto: Siim Lõvi

Tallinna Kalevi jalpalliklubi koosseisus on tänavu välismaalasi vaat et rohkemgi kui seni leegionäride kogumisega tuntust kogunud Nõmme Kaljul.

Mullu esiliiga võiduga tagasi kõrgseltskonda pääsenud Kalevi eest jookseb meistriliigas ründajana platsile ka 24-aastane Senegali juurtega Prantsusmaa kodakondne Kassim Aidara, kel tekkinud juba ka kontakte Senegali treeneritega, kes avaldanud mehele lootust pääseda peagi koondise teise koosseisu.

Kalevis alates mullu detsembrist Aastalõputurniiri aegu viibinud Aidara peab Eestit heaks hüppelauaks pääsemaks mõnda tugevamasse liigasse näiteks Skandinaavias.

Viimases Tallinna Kalevi sõprusmängus võõrsil soomlaste FC Espoo vastu tegi Aidara ära eeltöö otsustavale 3:2 võiduväravale, millele ta andis ka resultatiivse söödu. Vaata videot SIIT (algusega 1.45)

"Väga tehniline, suudab hästi palli hoida. Kui isu on ja motivatsioon on kõrge, võib osutuda suureks probleemiks kõikidele meeskondadele," iseloomustas ründajat Kalevi abitreener ja spordidirektor Daniel Meijel.

Intervjuu Kassim Aidaraga:

Vaata veel: DELFI VIDEO: Hiroyuki Mitsuyama tagasi Eestis, kuid mitte Nõmme Kaljus

Futboliit (talgpall)