DELFI VIDEO: Rauno Sappinen: väga suur au on koondises olla, olen ju paljudele tiimikaaslastele väikse poisina telekast kaasa elanud

 (2)

Tänavusel jalgpalli Premium liiga hooajal kerkis üheks säravaimaks täheks FC Flora 19-aastane poolkaitsja Rauno Sappinen, kes heade esitustega koduklubi meistritiitlini aitas ja nüüd ka esmakordselt A-koondise lõplikusse valikusse kuulus.

Kuigi esialgsesse nimekirja on Sappinen pääsenud ka varem, siis eelseisvateks sõprusmängudes Gruusia ja Saint Kitts ja Nevisega soovis peatreener Magnus Pehrsson mängumeest näha juba ka meeskonna reaalses tegevuses.

"Koondis kogunes mõned tunnid tagasi ja selle aja olen jõudnud meeskonnaga olla. Tunne on kindlasti vägev, olen noore poisina vaadanud häid mängijaid telekast ja nendele kõvasti kaasa elanud. Nüüd on suur au olla nendega samas meeskonnas," kirjeldas Sappinen enda esmaseid emotsioone paar tundi pärast koondise tänast kogunemist.

Samuti tõdes noor mängumees, et kuigi tema koduklubi FC Flora laupäeval Paides Premium liiga karika pea kohale tõstis, siis tiitlipidustuste asemel keskendus ta juba potentsiaalseks koondise debüüdiks:"Mina olin rahulikult pärast ühteteist juba kodus. Siin on tähtsad mängud tulemas, jäin professionaalseks."

Futboliit (talgpall)