Flora edu Premium liigas pärast eilseid mänge neljandal positsioonil asetseva Sillamäe Kalevi ees on kaks punkti. Nõmme Kaljust, kes hoiab kinni hõbemedalist, lahutab üheksakordset Eesti meistrit 10 silma, kulla poole tüüriv Levadia edestab omakorda Kaljut 7 punktiga.

"Praegu on meie eesmärk see pronks ära võtta," lausus Alliku, kes 2:2 viigiga Kalju vastu rahule ei jäänud, kuna Flora oli tema arvates domineerivam pool ja pidanuks arvulise ülekaalu viimasel veerandtunnil maksma panema.

"Lõpus lõime ise ühe ära ja lasime liiga kergesti endale tagasi lüüa," rääkis Alliku teisest poolajast, kui 76. minutil Allan Kimbaloula eemaldamise järel vähemusse jäänud Kalju 79. minutil Vladimir Voskoboinikovi tabamusest 2:2 viigistas.