DELFI VIDEO: Ragnar Klavan: täitsa tühi tunne on

 (8)
Eesti vs Inglismaa jalgaplli EM-valikmäng
Ragnar KlavanFoto: Tanel Meos

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan, kes Inglismaa mängust kahe kollase kaardi tõttu 48. minutil eemaldati, tõdes, et kohtunik tegi Eestile teise vea puhul pisut ülekohut.

"Täitsa tühi tunne on. Ei oskagi midagi rohkemat öelda," olid Klavani esimesed sõnad pärast 0:1 kaotust Eesti ajakirjanike ette astudes. "Kaks väga lihtsat kollast kaarti rikkusid meie mängu. Teadsin, et mul on kollane all ja mul on selja taga mängija. Viga kindlasti oli, aga mitte kollase vääriline."

"Kaitsefaasis saime muidu hästi hakkama. Oli teada, et neil on maailmaklassi ründajad, kes tekitavad ohtu, aga olime esimesel poolajal ülesannete kõrgusel ja teisel poolajal nägid poisid samuti väga palju vaeva. Kogu mäng otsustati karistuslöögist. See oli väga valus," lisas Klavan.

Augsburgi keskkaitsja sõnul oli Eesti koondis valmis, et inglased tahavad mängu saatuse juba esimeste minutitega ära otsustada. "Teadsime, et nad tulevad eriti alguses väga kõrgelt peale ja üritavad esimeste minutitega mängu ära otsustada, aga tegutsesime hästi ja panime augud kinni," sõnas ta.

Futboliit (talgpall)