DELFI VIDEO: Mihkel Aksalu: üritasin Sheffieldis nii palju kõrva taha panna kui võimalik

 (3)
Mihkel Aksalu, Flora, jalgpall
Foto: Arno Mikkor/EPL Arhiiv

Sel nädalal FC Floraga 1. juunini kehtiva lepingu sõlminud väravavaht Mihkel Aksalu vaatab kahele Inglismaal Sheffield Unitedis veedetud aastale tagasi heade mõtetega, kuigi ühtegi põhikoosseisu mängu ta seal kirja ei saanud.

Sheffieldi-aastad läksid Aksalul põhiliselt vigastuste nahka ning tänavu jaanuaris, kui pallur suvisest seljaoperatsioonist taastunud oli, lõpetasid Aksalu ja Sheffield United mõlema osapoole kokkuleppel ennetähtaegselt lepingu, põhjuseks Aksalu soov mänguaega saada.

Eilset Flora - Paide Linnameeskonna kohtumist veel kõrvalt vaadanud Aksalu kinnitas Delfile, et on nüüd sajaprotsendiliselt terve ning valmis vajadusel laupäeval Nõmme Kalju vastu väravas seisma. Pingile on Aksalut oodata igal juhul, sest eile punase kaardi saanud puurivaht Stanislav Pedõk kannab laupäeval mängukeeldu ning rohkem väravavahte Flora nimekirjas pole.

Flora peatreener Martin Reim ei osanud eile veel öelda, kas paneb laupäeval väljakule Aksalu või Mait Toomi, kes eile Pedõki eemaldamise järel väravasse läks.

Vaata intervjuud Mihkel Aksaluga videost:

Futboliit (talgpall)