DELFI VIDEO | Mattias Käidil tulevaks hooajaks leping Premier League'i klubiga: minu olukord läheb kindlasti raskemaks

 (2)

Eesti jalgpallikoondislane Mattias Käit liitub uue hooaja eel taas tagasi Inglismaa kõrgliigasse tõusnud Fulhami treeningutega, kuid edasise osas on kõik lahtine. Eestlane ei välista, et siirdub jälle laenule või müüakse ta hoopis maha.

“Järgmiseks hooajaks on (Fulhamiga) leping olemas,“ sõnas 19-aastane Käit ning lahkas seejärel enda võimalusi. “Minu olukord läheb raskemaks, kuna rahaliselt tuli Fulhamile jõudu juurde. Nüüd ostetakse kindlasti rohkem mängijaid. Olukord läheb raskemaks, kuna on kõrgem liiga.“

Käiti oodatakse Fulhami juurde tagasi tõenäoliselt juuni lõpuks või juuli alguseks. Seni ei ole täpset kuupäeva veel pika pandud.

“Ise sisimas ikka loodad ja tahad,“ sõnas Käit, et ikka püsib lootus olla mängumees Premier League'i võistkonnas. “Tundub, et treener aga ei usalda mind või ei ole ma talle sobiva mängustiiliga. Arvan, et tuleb laenule minek. Kunagi ei tea. Võimalus võib ju alati tekkida.“

Tänavuse hooaja teise poole veetis Käit laenulepingu alusel Šotimaa kõrgliigas Ross Countys. “Alguses jäin väga rahule. Viimane mäng, kus 85 minutit mängisin, siis seal jäädi minuga rahule. Koosolekul hiljem öelda, et nad on natuke kurvad, et nad mind varem ei mängitanud,“ võttis Käit kokku Šotimaal oldud aja.

Futboliit (talgpall)