DELFI VIDEO | Konstantin Vassiljev: üks ebaõnnestunud hooaeg ei tähenda, et olen halb jalgpallur

 (14)

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljevi jaoks on viimasel ajal olnud koduklubi Gliwice Piasti juures keerulised ajad – ebasoosingusse sattunud mängumehel tuleb pallida Poola tugevuselt kuuendas liigas. Vaatamata sellele usaldas Eesti koondise peatreener Martin Reim aga Vassiljevi Rahvuste liiga mänguks Kreekaga algkoosseisu.

Ootamatult terve kohtumise kaasa teinud Vassiljev kerkis Eesti koondise kõige säravamaks mängijaks ja ühtlasti valiti ta eestlastest matši parimaks. Poolkaitsja tunnistas kohtumise järel, et tal ei olnud konkreetset soovi midagi tõestada, vaid ta mängis lihtsalt oma mängu.

“Niikuinii on (mind) vara maha kanda. Kellelegi väga palju tõestada ei ole vaja. Üks ebaõnnestunud hooaeg ei tähenda, et olen halb jalgpallur. Klubi otsustas niimoodi ja ongi kõik. Mina proovin olla hea jalgpallur ja karjäärile kriipsu ei pane,“ sõnas Vassiljev.

Eesti koondist ootab järgmine mäng ees juba teisipäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi Soomega. Vassiljev ei osanud veel öelda, kas ka järgmises kohtumises võiks tal olla suur roll.

“Enne seda mängu oli juba raske midagi prognoosida. Vaatame, mida treenerid otsustavad. Samas on ka värsked mehed koondises, kes on valmis aitama,“ lisas Vassiljev.

Futboliit (talgpall)