DELFI VIDEO: Konstantin Vassiljev räägib edukast perioodist koduklubis ja eelseisvast mängust aseritega

 (2)
Konstantin Vassiljev
Konstantin VassiljevFoto: Tanel Meos

Eesti koondise mängumootor Konstantin Vassiljev kuulub homme algkoosseisu, kui Lilleküla staadionil võõrustatakse aasta viimases kodumängus Azerbaidžaani.

Vassiljevil läheb koduklubis Permi Amkaris hästi - kolmest viimasest meistrivõistluste mängust on võidetud kaks ja tehtud viiki üks. Ka vastased pole olnud kehvad: Moskva Dünamo, Peterburi Zeniit ning Mahhatšakala Anži.

"Meil õnnestus neist mängudest võtta päris palju punkte ja see ongi kõige tähtsam. Ka mängupilt oli mõlemas mängus hea," iseloomustas Vassiljev, kes mängib nüüd ka koduklubis ründava poolkaitsjana, viimaseid mänge Zeniidi ja Anžiga. 

Eesti koondise homsest vastasest Aserbaidžaanist rääkides tunnistas Vassiljev, et palju infot tal nende kohta pole, kuid lisas siis: "Lõunamaalastele omaselt on tegu kiirete ja tehniliste mängijatega, millele lisandub Saksa treeneriga (Berti Vogts - toim) tulnud distsipliin."

Tarmo Rüütli avalikustas täna ka mõne mängija nimed, kes alustavad homset mängu algkoosseisus. Koondise peatreener plaanib Vassiljevit hoida mängus algusest lõpuni, kuna järgmisel nädalal mängus Liechtensteiniga ta ei osale.

Futboliit (talgpall)