DELFI VIDEO: Henrik Ojamaa: kõige parem oleks mind praegu ääremängijana kasutada

 (4)

Viimati 2015. aasta märtsis Sinisärke esindanud Henrik Ojamaa tunnistas, et tagasi Eesti koondises olla on hea. Nagu uus peatreener Martin Reimgi on rõhutanud, soovib Ojamaa mängida seal, kus teda koduklubiski kasutatakse ehk äärepoolkaitses.

"Tunne on hea. Kunagi ei olnud nii, et ootasin pingsalt järgmist koondise nimekirja. Tuleb oma asju teha ja kui treener arvab, et saan meeskonda aidata, siis teen seda hea meelega, kui mitte, siis pole mul ka sellega probleemi," rääkis Ojamaa perioodist, mil ta treeneri lõplikkusse valikusse ei kuulnud.

Ojamaa sai viimane kord koondise eest platsile 27. märtsil, kui Eesti võõrustas 2016. aasta EM-valiksarja viimases kodumängus Šveitsi, sekkudes seal vahetusest 56. minutil.

Hollandi liigas pole Ojamaa poolteist kuud algkoosseisu pääsenud. "Arvan, et see pole probleem. Vorm on hea. Kaks nädalat tagasi olin karikamängus algkoosseisus. Viimased paar mängu olen pealt vaadanud, aga meeskonnasisene konkurents on ka kõva. Tuleb oodata oma võimalust. Kindlasti see tuleb."

Küsimusele, millist kohta näeb ta endal Eesti koondise mängujoonises, vastas Ojamaa: "Olen ikka ääremängijana kirjas. Kõige parem oleks mind praegu sellena kasutada."

Futboliit (talgpall)